Ing. Kateřina Juríkováreiki mistryně, masérka
a průvodkyně zdravým životem

26. května: Přijďte s námi posnídat v trávě a zacvičit si jógu

26. května: Přijďte s námi posnídat v trávě a zacvičit si jógu

Přijďte s námi posnídat v trávě na zahradě u strašického muzea v  sobotu 26. května od 9 hodin. Vezměte s sebou deku, dobrou náladu a snídani, kterou máte rádi, a užijte si s námi pěkné dopoledne. Akce se koná na tomto místě již potřetí zdarma, pro všechny případy máme v záloze i mokrou variantu. Zkrátka připravte si, co máte rádi, a hlavně přijďte. Těšíme se na vás.

Od 14 h je v malém sále kulturního domu připravena dvouhodinová lekce jógy se skvělou pražskou lektorkou Lenkou Fučíkovou. Na tuto část programu je třeba se registrovat a předem zaplatit kurzovné ve výši 200 Kč/osobu. Na sebe si vezměte pohodlné oblečení a s sebou podložku na cvičení a deku. Vaše případné dotazy vám ráda zodpovím na telefonu 775 033 095 nebo e-mailu jsem@katkajurikova.cz.

 

Na závěr ještě několik tipů na dobrou snídani:

Na snídani se často objevují domácí kváskové chleby, nejrůznější pomazánky (loni např. i ze zeleného ječmene), domácí koláče a müsli, čaje (např. i z rakytníku), kávy, čokolády. Preferována jsou jídla, u nichž je alespoň jedna surovina domácí – např. marmeláda z jahod z vlastní zahrádky, míchaná domácí vajíčka ad.

Kde nakoupit a jak upéct férovou bábovku nebo perník – tipy na snídani v máji
Kváskový chléb s domácí marmeládou a férovou kávou
Férové muffiny
Chvála pomazánkám
Bezlepkové mlsání

P1070038_web

Každý měsíc informace o připravovaných kurzech a další užitečné tipy do vaší e-mailové schránky - přihlaste se k odběru:

X