Ing. Kateřina Juríkováreiki mistryně, masérka
a průvodkyně zdravým životem

5 důvodů, proč byste měli přijít na meditaci

5 důvodů, proč byste měli přijít na meditaci

Znáte ten blažený stav, když děláte něco, co vás opravdu baví, až při tom úplně zapomenete na čas? A umíte si toto rozpoložení vědomě navodit? Zdá se vám to nemožné? Z vlastní zkušenosti vám mohu potvrdit, že se vše můžete naučit. Přijďte na skupinovou meditaci.

K čemu to bude dobré?
1. Zbavíte se největších starostí, které vás momentálně tíží. Vše se projasní a pročistí.
2. Získáte mnoho sil do dalších dnů. Stejným situacím budete čelit s větším nadhledem.
3. Odnesete si inspiraci, jak pro sebe získat alespoň chvíli klidu každý den.
4. Zakusíte, jaké to je, být opět bezstarostný.
5. Lépe se propojíte se svým vnitřním vedením.

Samozřejmě, že vám ze začátku poletí hlavou myšlenky na práci, vaření oběda nebo prostě začnete něco rozvíjet a tvořit. To je úplně normální. Mohu vám však jen doporučit vytrvat a netrápit se tím. Ve stavu hlubokého uvolnění si v sobě totiž postupně vytvoříte krásný prostor, v němž bude zcela bezpečné setrvat.

A položíte-li v takovém rozpoložení jakoukoliv otázku, zjistíte, že přichází odpověď. Ne moje, ne někoho druhého, ne taková, jak by se co mělo, ale ta vaše.

Nejbližší skupinová meditace se uskuteční už v neděli 1. října 2017 od 17:30 do 19:30 h. Zavolejte ještě dnes na telefon 775 033 095 nebo se přihlaste na e-mailu jsem@katkajurikova.cz.

vojta-katka-filipFOTOGRAFcz-nahled-5738

Každý měsíc informace o připravovaných kurzech a další užitečné tipy do vaší e-mailové schránky - přihlaste se k odběru:

X