Ing. Kateřina Juríkováreiki mistryně, masérka
a průvodkyně zdravým životem

Alenka: Po absolvování kurzů reiki je pro mě život jednodušší

Alenka: Po absolvování kurzů reiki je pro mě život jednodušší

Když přišla Alenka na kurz reiki 1, nebyla pro ni práce s energií novinkou. Absolvovala totiž podobný kurz před patnácti lety. „Věděla jsem, že to funguje, ale v praxi jsem nevěděla, co s tím vším dělat. Až kurzy reiki u Katky mě naučily, jak s tím vším nakládat,“ vysvětluje Alenka.

Dnes má Alenka za sebou nejen kurz reiki 1, ale i 2 a 3. Léčí díky nim nejen své tělo, ale i rodinu, přátele a domácí mazlíčky. „Vnímám svět kolem sebe úplně jinak, spousta věcí je mi jasnějších. Život je pro mě jednodušší, protože vidím, jak je vše propojeno se vším,“ říká.

Skvělé zkušenosti má Alenka i při léčení své fenky. „Naše desetiletá Bára si už od absolvování mého prvního kurzu u Katky chodí říkat o energii a je spokojená. Sama se nastaví tak, abych mohla přiložit ruce, kam ona potřebuje. A drží, dokud sama nepozná, že má dost. Takhle prohříváme kyčle a klouby, se kterými má problémy. Její zdravotní stav se od doby, co s energií pracuju, výrazně zlepšil. Bára je zase čiperná a veselá. Když potřebuje doplnit energii, chová se jinak, než když se přijde jen tak pomazlit,“ doplňuje Alenka. Kdykoliv se věnuje fence Barče, zpozorní i kocour, ať je jakkoliv daleko, a nezapomene si přijít také pro svůj díl.

Ali_zvirata_pxlr_web

Ani o humorné zážitky není při práci s reiki nouze. Alence se například podařilo prohřát auto při mínus 15 st. Celsia takovým způsobem, že z něj stékaly kapičky vody, a obava jejího manžela, že motor nezvládne startování, se rázem ukázala jako lichá.

Mé kurzy jsou plné praktických postupů prověřených praxí. Přijďte se je naučit. Posunete tak mimoděk své bytí na šťastnější úroveň. Na listopadový kurz reiki 1 se se můžete přihlásit už dnes na telefonu 775 033 095 nebo e-mailu jsem@katkajurikova.cz.

Ali_portret_pxlr_web

Každý měsíc informace o připravovaných kurzech a další užitečné tipy do vaší e-mailové schránky - přihlaste se k odběru:

X