Ing. Kateřina Juríkováreiki mistryně, masérka
a průvodkyně zdravým životem

Energetické rovnání páteře – účinnější než operace

Energetické rovnání páteře – účinnější než operace

Podepsala jsem reverz v nemocnici, kde jsem ležela několik dní na kapačkách. Chodila jsem na obstřiky, ale pomohlo to jen na chvíli. Záda mě bolela už před půl rokem, ale dneska jsem se ohnula a zůstala v předklonu, tak jsem tady. Mám vyhřezlou plotýnku, takže už to jiné nebude. Mám sešroubovanou páteř po pádu z žebříku, chodím s holí, ale chtěl bych kolem domu shrabat sníh nebo posekat zahradu. I to jsou příběhy z mojí léčebny, kdy klienti po proceduře zapomínají na své hole, brýle a řetízky na stole. Výjimkou není ani obrovská úleva mezi chemoterapiemi u onkologicky léčených pacientů či řešení následků takových životních zkušeností.

A jak to souvisí s páteří? Úplně ve všem. Tak, jak jste v kontaktu se svým páteřním kanálem, se svými zády, tak jste v kontaktu se svým skutečným životem. Jak klidně, uvolněně a vzpřímeně stojíte, jak se cítíte, tak sebevědomě kráčíte životem, ať se děje cokoliv. Pokud se trápíte, stojíte křivě, kroutíte se bolestí, o vaší momentální pohodě to moc nevypovídá. Pokud svou páteř vůbec nevnímáte, pak to také není úplně dobrá zpráva. Skvělé ale je, že se s tím dá něco dělat. Objednejte se hned teď ke mně na lehátko a vyzkoušejte účinky jedinečných technik a sílu mých zářících rukou, které můžete mít také každý den doma, budete-li chtít – zeptejte se, jak na to.

Každý měsíc informace o připravovaných kurzech a další užitečné tipy do vaší e-mailové schránky - přihlaste se k odběru:

X