Ing. Kateřina Juríkováreiki mistryně, masérka
a průvodkyně zdravým životem

Já jsem Vlídná

Já jsem Vlídná

Jsou lidé, kteří namluví mnoho slov, a pak tací, kteří vám vše řeknou písní. Když jsem před dvěma lety dostala k narozeninám skladbu O čem si povídají ptáci a postupně objevila, že ten hudební poklad, který mi přichází do života skrze manžela, je mnohem větší, byla jsem dojatá. Během několika dalších měsíců se mini CD s touto skladbou a dvěma dalšími stalo účinným antidepresivem v mnoha domácnostech (Slunce si modrou pluje lodí).

Skladba Vlídná si na své zpracování ještě chvíli počkala, i když jsme od samého začátku slýchali – a proč už jste nenatočili právě tuhle? Díky skvělé učitelce zpěvu a výborné jazzmance Mirce Novak a neméně talentovanému a citlivému muzikantovi s nahrávacím studiem Jirkovi Muchovi  jsme tak učinili v létě. Oba z nás vydolovali maximum, stejně jako fotograf Filip Komorous a vizážistka Klára Mikulíková. Nyní s vámi sdílíme výsledek a těšíme se na vaše komentáře.

Písnička je plná sdělení vetkaných mezi řádky, rytmů, hlasů i hudebních nástrojů. A na závěr něco trochu osobního: Jen skutečně Silný, Odvážný, Moudrý a Vlídný muž dokáže takovou skladbu napsat ženě.

Každý měsíc informace o připravovaných kurzech a další užitečné tipy do vaší e-mailové schránky - přihlaste se k odběru:

X