Ing. Kateřina Juríkováreiki mistryně, masérka
a průvodkyně zdravým životem

Jak mít záda bez námahy v prvotřídní kondici

Jak mít záda bez námahy v prvotřídní kondici

Život bez bolesti zad je dnes pro většinu lidí pouhou pohádkou. Ti, kteří využívají mých služeb, se mají většinou natolik rádi, že ke mně nepřichází zpravidla až „v předklonu“. Občas se objeví v mé blízkosti také lidé, které záda nebolí vůbec.

Proč je pro jedny i druhé dobré, aby mě jedenkrát měsíčně navštívili?

1. Bez fyzického těla nedokážeme žít na této planetě a je jen málo lidí, kteří umí prožívat své tělo zcela vědomě. Nejde jen o to, jestli nás nějaká část těla bolí, nebo jsme se již dostali do stádia, kdy je tělo ztuhlé a my přitom bolest přesto nevnímáme. Jde také o to, jestli cítíme, jak naše tělo volně dýchá a raduje se, jestli dokážeme být v kontaktu s každou jeho buňkou.

2. Společné setkání začínáme vždy tím, že věnujeme pozornost páteři. Má to mnoho důvodů – po emoční stránce jde například o zdravé sebevědomí, duševní pohodu, lepší schopnost zvládat stresové situace, po fyzické stránce jde kromě odstranění bolestivých stavů, navrácení polohy jednotlivých obratlů a plotének do harmonické polohy, pomoc v případě stažených svalů v důsledku pádu, například o schopnost hlubšího nádechu a výdechu, což ocení nejen zpěváci.

3. Už pouhá hodinka, kdy se člověk v každodenním shonu zastaví a dopřeje si relaxaci, je ozdravná. Ve spojení s léčivou energií reiki se efekt násobí. Pokud se někdo navíc rozhodne, že svému tělu věnuje hodiny dvě nebo tři, vznikne tak prostor dostat se v prožitcích i očistě do větší hloubky.

Nebuďte smutní, pokud vaše citlivost k vlastnímu tělu není zatím tak daleko, abyste dokázali vše vědomě vnímat. Jedná se o proces. Mně osobně nejvíce pomáhá práce s energií reiki, vlastním myšlením, cítěním a meditace.

To vše proto učím všechny zájemce na svých kurzech. Cesta k vnitřní svobodě a pohodě je totiž otevřená každému. Pokud vás stejně jako mě před lety tento přístup oslovil, zavolejte mi na 775 033 095 a přijďte na kurz nebo si prostě „jen“ tak odpočinout.

vojta-katka-filipFOTOGRAFcz-nahled-bezvetsich-retusi-5838_web

Každý měsíc informace o připravovaných kurzech a další užitečné tipy do vaší e-mailové schránky - přihlaste se k odběru:

X