Ing. Kateřina Juríkováreiki mistryně, masérka
a průvodkyně zdravým životem

Jak se zbavit vaginálních mykóz jednou provždy

Jak se zbavit vaginálních mykóz jednou provždy

Kdybych si směla k péči o tělo vybrat jen jeden jediný kosmetický výrobek, jsem si jistá, že by to byl intimní mycí olej HY-Intima. Používám ho už více než 6 let, protože je mi velmi příjemný. Některé mé klientky dostaly letos jeho malé balení jako dárek od Ježíška a věřím, že budou stejně jako já spokojeny. Pomohl totiž už mnoha ženám.

V nedávné době jsem například vyslechla příběh o opakujících se vaginálních mykózách, které vyžadovaly návštěvu gynekologa až čtyřikrát do roka. Navzdory poctivému užívání doporučených léků se problémy neustále vracely. Jak se později ukázalo, důvodem těchto potíží byl pravděpodobně nevhodný mycí prostředek. Po nasazení HY-Intimy obtíže v krátké době ustoupily a sláva výrobku díky nadšené uživatelce dál roste.

Hydrofilní olej neobsahuje žádné tenzidy, konzervační látky ani barviva. Odstraňuje nepříjemný pocit svědění a je vhodný i pro dětskou pokožku. Nejraději mám do sprchy praktické balení s pumpičkou, která usnadňuje dávkování. Běžně ale stačí cca 5 kapek na jedno sprchování. Nemám-li zrovna po ruce jiné sprchovací oleje, ráda si dopřeju HY-Intimu, která voní po levanduli a tymiánu, po celém těle. Přestože Karel Hadek nabízí také variantu pro muže, nemusíte se bát, že manžel utrpí jakoukoliv újmu, když bude HY-Intimu používat také. Složení dámské a pánské varianty je velmi podobné a antiseptický a dezodorační účinek stejný.

Pokud Vás výrobek zaujal, objednejte si ho u mě do 12. ledna s novoroční 10 % slevou.

 

 

 

Každý měsíc informace o připravovaných kurzech a další užitečné tipy do vaší e-mailové schránky - přihlaste se k odběru:

X