Ing. Kateřina Juríkováreiki mistryně, masérka
a průvodkyně zdravým životem

Jak za mě pomeranč umyl nádobí

Jak za mě pomeranč umyl nádobí

Po zjištění neblahé skutečnosti, že naše tři roky stará myčka, kterou jsme zapínali většinou pouze jednou týdně, musí nutně do nemocnice, přišla na řadu zdánlivě nepříjemná zpráva číslo dvě: Myčka je plná špinavého nádobí a ta špína je slušně zaschlá.

Pustila jsem se do boje s osvědčeným pomocníkem Orange Sanitolem, o němž jsem vám už vyprávěla. Přendala jsem nádobí do kýblů a lavorů, co jsme jich doma měli, zalila ho koncentrátem s horkou vodou a nechala pracovat pomeranč chvíli za mě.

Pravda, zahrála jsem si potom na myčku-Kačku a „program“ mi trval stejně jako naší věrné pomocnici více než 2,5 hodiny (zásadně totiž používám nejdelší a nejdůkladnější program s párou). S vůní pomeranče a bez chemických přísad to byla ale přeci jen práce příjemnější než s nějakým saponátem. O pozitivním vlivu pomeranče na psychiku mluví i aromaterapie a z vlastní zkušenosti to mohu nyní potvrdit:-).

Tak teď už víte, koho přizvat k předvánočnímu úklidu. Další příklady užití Orange Sanitolu najdete třeba zde.

K hromadné objednávce se můžete připojit e-mailem na jsem@katkajurikova.cz do pátku 5. 12. 2014. Ušetříte na poštovném a získáte také předvánoční hadkovskou slevu :-)

 

Každý měsíc informace o připravovaných kurzech a další užitečné tipy do vaší e-mailové schránky - přihlaste se k odběru:

X