Ing. Kateřina Juríkováreiki mistryně, masérka
a průvodkyně zdravým životem

Jak žít ve vztazích, které nás naplňují

Jak žít ve vztazích, které nás naplňují

Možná vás nepřekvapí, že kromě fyzických bolestí řeší dnes mnoho lidí vztahy – partnerské, s rodiči, dětmi i v práci. Možná by vás ale nenapadlo, že je to oblast, v níž vám mohu významně pomoci a v níž se můžete díky kurzům, které nabízím, také zásadním způsobem posunout.

Upřímně mohu říci, že většina vztahů, které v mém životě dnes figurují, je velmi hezkých, obohacujících a vzájemně naplňujících. Z mnoha důvodů to tak ale nebylo vždy. Samozřejmě se mi stává, že se nějaká němá nezpracovaná „výčitka“ objeví ještě dnes. Když si toho nevšimnu včas, pak o sobě umí dát vědět hodně hlasitě. Už si ale takové vzácné okamžiky nevyčítám a skutečně s láskou je přijímám, protože mě posouvají dál k hlubšímu uvědomění sebe sama. K sebepřijetí, často i k laskavému vymezení vlastních hranic. Naučila jsem se s těmito důležitými pomocníky pracovat a totéž ráda naučím i vás.

Některé metody osobního rozvoje nabízí hloubkovou analýzu příčin problémů. Rozumím tomu. Po několikaletých zkušenostech se sebou sama, kdy jsem s takovým přístupem nedokázala pohlédnout do tváře nejbolestivějším místům svého života, jsem byla ale šťastná, když jsem před deseti lety při prvním setkání s reiki zjistila, že to není nezbytně nutné. Že opravdu nezáleží na tom, jak rychle rozumíte tomu, co se vám v životě právě teď děje. Že můžete nechat zcela na svém vnitřním vedení, zda vám k tématu sdělí více nebo to pro vás není v dané chvíli nejdůležitější. To hlavní přeci není, vědět vždy proč, ale vědět, jak na to. Jak se začít opět radovat ze života. Přijetí a skutečná láska k sobě sama jsou klíčové.

Nechte se ještě dnes obejmout energií reiki a přijďte se přesvědčit, že můžete mít báječné manželství, skvělý intimní život, výborné vztahy s rodiči, dětmi i v práci. Zavolejte mi ještě dnes na 775 033 095 a domluvte si návštěvu.

 

Každý měsíc informace o připravovaných kurzech a další užitečné tipy do vaší e-mailové schránky - přihlaste se k odběru:

X