Ing. Kateřina Juríkováreiki mistryně, masérka
a průvodkyně zdravým životem

Kde nakoupit a jak upéct férovou bábovku nebo perník – tipy na snídani v máji 5

Kde nakoupit a jak upéct férovou bábovku nebo perník – tipy na snídani v máji 5

Jeden krásný víkend skončil a další je před námi. Nezadržitelně se blíží termín první férové snídaně ve Strašicích. Plakáty už jsou vyvěšené, skalní přívrženci a další nadšenci připraveni vyrazit si popovídat na deku. Po úspěšném úklidu, kterého se ve Strašicích letos poprvé zúčastnily čtyři desítky dobrovolníků, kteří posbírali 930 kg odpadu, je to další novinka v naší obci na úpatí malebných brdských lesů.

Pokud ještě stále hledáte inspiraci, co na strašické posezení s sebou, přečtete si třeba, jak upéct férovou bábovku či perník na stránkách organizátora celostátní akce. Potřebné suroviny nakoupíte například v Trhovce – rokycanské prodejně zdravé výživy či plzeňské Bioplanetě, které na svých stránkách prezentují i zajímavé recepty.

Budete-li chtít, nemusíte zůstat ve Strašicích jenom na snídani. Po obědě se můžete podívat do brdských lesů nebo strašického muzea (otevřeno od 10 do 12 a od 13 do 17 hodin). V 17 hodin pak začíná pro všechny zájemce u nás doma meditace, na kterou se můžete přihlásit telefonicky nebo e-mailem.

Těším se na Vás.

 

Přečtěte si také předchozí články, v nichž najdete další tipy:

Kváskový chléb s domácí marmeládou a férovou kávou

Férové muffiny

Chvála pomazánkám

Bezlepkové mlsání

 

 

Každý měsíc informace o připravovaných kurzech a další užitečné tipy do vaší e-mailové schránky - přihlaste se k odběru:

X