Ing. Kateřina Juríkováreiki mistryně, masérka
a průvodkyně zdravým životem

Meditace v pohybu – poprvé už v dubnu

Meditace v pohybu – poprvé už v dubnu

Každý z nás potřebuje k uvolnění něco jiného. Často mi říkáte, že meditovat neumíte, nebo že je pro vás sezení v pozici lotosového květu neproveditelné. Ale meditovat umí každý z nás. Chci vám ukázat, že krůček za krůčkem můžete učinit celý svůj život jednou velkou meditací. Jakmile tento rozměr bytí jednou objevíte, už nebudete chtít žít jinak.

Po skvělých osobních zkušenostech s meditací v pohybu se zavázanýma očima vám poprvé nabízím intenzivní zážitek a prohloubení vašeho uvědomění v kontaktu s přírodou přímo v terénu. Prožitky se zavázanýma očima jsou natolik niterné, že už navždy budete chtít zůstat ve spojení se sebou sama.

V sobotu 22. dubna na Mezinárodní den Země se v 18 hodin společně vydáme na vycházku brdskými lesy. Ulevíte často přetěžovaným očím, obličejovým svalům a prožijete nový rozměr svého bytí. Setkání zakončíme dobrým čajem a popovídáním při dalším prohloubení kontaktu s matičkou Zemí.

Přijďte zažít něco nového. Připravte si šátek na oči, boty do lehkého terénu a přihlaste se ještě dnes na telefonu 775 033 095. Ať se vám dobře daří.

Každý měsíc informace o připravovaných kurzech a další užitečné tipy do vaší e-mailové schránky - přihlaste se k odběru:

X