Ing. Kateřina Juríkováreiki mistryně, masérka
a průvodkyně zdravým životem

Milujte se s radostí

Milujte se s radostí

Z pohledu gynekologa jsou zcela v pořádku, přesto si neužívají intimní chvíle s partnerem, jak by chtěly. I to je časté téma, které ženy a jejich partneři řeší. Přestože se s bolestí při pohlavním styku setká podle některých průzkumů alespoň jednou v životě každá druhá žena, o tématu se nemluví.

Bolestivý sex netrápí pouze ženy, které zažily znásilnění, nebo mladé dívky, které s intimním životem teprve začínají. Objevuje se i u žen po porodu nebo gynekologické operaci, ale příčiny mohou být i další. Z vlastní praxe mohu potvrdit, že vše se dá vyléčit pomocí relaxační terapie, kterou nabízím.

Netvrdím, že je řešení otázkou jedné návštěvy. Pokud je však klientka připravena na spolupráci, dějí se zázraky a milování s radostí je doslova na dosah ruky. Pokud je toto také vaše téma nebo si prostě jen chcete užívat intimní chvíle lépe než dosud, objednejte se ještě dnes na telefonu 775 033 095.

Milujte_se_s_radosti

 

 

Každý měsíc informace o připravovaných kurzech a další užitečné tipy do vaší e-mailové schránky - přihlaste se k odběru:

X