Ing. Kateřina Juríkováreiki mistryně, masérka
a průvodkyně zdravým životem

Najdi svůj klíč ke štěstí, radosti a lásce

Najdi svůj klíč ke štěstí, radosti a lásce

Říká se, že nejdelší cesta na světě je dlouhá 30 centimetrů. Vede totiž z naší hlavy přímo k srdci. Sama jsem si prošla hlubokým údolím pocitů strachů a viny. Pomohlo mi to pochopit, jak sžíravé dokážou tyto pocity být, i když to navenek může vypadat, že jste vlastně docela v pohodě. Slíbila jsem si, že už se do slzavého údolí hluboké sebelítosti nebudu vracet, a když z něj najdu cestu ven, ukážu ji také druhým.

Klíč ke štěstí, radosti a osobní svobodě pramení z našeho srdce. Jakkoliv to může znít jako klišé, vždycky to tak bylo a také bude. Pokud jednou tuto pravdu prožijeme, rozpustí okamžitě veškeré naše pochyby a už nikdy se nebudeme chtít rozhodovat jinak. Nejkrásnější okamžiky, které jsem kdy zažila, ale i projekty, které jsem zrealizovala, mají jedno společné – pramení ze srdce, lásky mého bytí. Teprve poté nám rozum pomáhá, pokud je to potřeba, stát pevně nohama na zemi a začít s realizací.

Chcete-li se dozvědět víc, přihlaste se na mé kurzy, přijďte na celostní léčení, meditaci nebo se zúčastněte dalších akcí, o nichž se dozvíte na těchto stránkách nebo přihlášením k novinkám.

Každý měsíc informace o připravovaných kurzech a další užitečné tipy do vaší e-mailové schránky - přihlaste se k odběru:

X