Ing. Kateřina Juríkováreiki mistryně, masérka
a průvodkyně zdravým životem

Plné a zdravé rty bez rtěnek a lesků

Plné a zdravé rty bez rtěnek a lesků

Mám od přírody velké plné rty a také smíšenou pleť s tendencí k rozšířeným žilkám. A tak, i když se již delší dobu nelíčím a pleťové vody a odličovací hydrofilní oleje nahradily oleje sprchovací nebo HY-Intima, nikdy mi v kabelce nechybí Hadkův balzám na rty Lippea SPF a regenerační obličejový olej.

Dříve jsem používala nejrůznější rtěnky, lesky či jelení loje, ale rty jsem mívala přesto rozpraskané. Při jejich nemalé velikosti jsem se za tento nedostatek často styděla. Až jsem potkala Lippeu, která ač na ni nebyla žádná reklama v televizi ani novinách a nikdo v mém okolí ji nepoužíval, můj problém vyřešila. Celoroční věrnost tomuto přípravku, jehož nejmenší balení nikdy neopouští moji kabelku, a větší zůstává připravené v koupelně, se mi vyplácí. Nezáleží, zda svítí sluníčko v parném létě, mrazivé zimě nebo prostě jen fouká vítr. Ochranný faktor 10, rostlinné oleje, přírodní nebělený vosk společně s karnaubským z listů brazilské palmy rty spolehlivě ochrání a navíc příjemně citrónově voní (Litsea Cubeba s levandulí).

Jojobový olej najdeme nejen v Lippee, ale i druhém preparátu, díky němuž si udržuji pleť s tendencí k rozšířeným žilkám v dlouhodobě dobré kondici. Zpočátku mi připadalo zvláštní, používat k péči o obličej olej a aplikovat ho pomocí kapátka. Jde však o zvyk. Navíc nemusím mít ani v zimě strach, že bych nemohla za pět minut vyjít na ulici, protože mám stoprocentní jistotu, že je preparát na rozdíl od běžných krémů bezvodý, a tak je kůže celý den jako v bavlnce. Regenerační olej Althea s přirozeným ochranným faktorem 6 obsahuje také karité, brutnákový a pupálkový olej. Voní po heřmánku, citrónu, levanduli a cypřiši. Když jsem si jednou omylem objednala Altheu navíc a věnovala ji mamince, velmi si libovala, jak příjemně voní. Zbylý olejíček rozetře vždycky v dlaních a kůže, která jí často na prstech praská, se až zázračně hojí.

Aromaterapeutickou kosmetiku Karla Hadka budu opět nakupovat začátkem března, pokud Vás některý z výrobků v zadní části pdf souboru vpravo nahoře zaujal a chcete ušetřit na poštovném, objednejte si ho u mě nejpozději do 5. března na telefonu 775 033 095 nebo e-mailu jsem@katkajurikova.cz.

Každý měsíc informace o připravovaných kurzech a další užitečné tipy do vaší e-mailové schránky - přihlaste se k odběru:

X