Ing. Kateřina Juríkováreiki mistryně, masérka
a průvodkyně zdravým životem

Putujte po Brdech s Katkou a Vojtou a užijte si koncert tibetských mís v Osmé čajovně

Putujte po Brdech s Katkou a Vojtou a užijte si koncert tibetských mís v Osmé čajovně

Vydejte se s námi v pondělí 17. 7. 2017 do Brd pěšky nebo na kole a oslavte báječný letní den a také večer na koncertu tibetských mís v Osmé čajovně ve Strašicích.

Společně vystoupáme na dvě brdské osmistovky – Jordán a Tok. Vydáme se podél vojenských bunkrů krajinou s širokými rozhledy až na samý vrchol Jordán. Občerstvíme se u studánky a budeme pokračovat zalesněnou krajinou podél dopadové plochy na Tok a potom zpátky do Strašic. V těchto dvou lokalitách se vyskytují velmi vzácná společenstva rostlin a geomorfologické útvary, které jsou v této zeměpisné šířce a nadmořské výšce v Evropě zcela unikátní. Zdejší ekosystém odpovídá tomu, s čím se jinak lze setkat v oblastech blízkých polárnímu kruhu nebo mnohem vyšších pohořích.

Výprava začíná 17. 7. v 9 hodin. A je třeba se na ni přihlásit vyplněním tohoto krátkého formuláře. Pro všechny účastníky zájezdu je na závěr dne připravena odměna v podobě domácího medovníku ze strašické Osmé čajovny zdarma. Ostatní si jej budou moci na místě zakoupit společně s lahodným čajem a zeleninovým kuskusem.

Po krátké pauze začne 17. 7. v 17:17 h v Osmé čajovně v areálu bývalých kasáren ve Strašicích koncert tibetských mís v podání muzikanta a zvukového maséra z Českých Budějovic Jiřího Tůmy. Vstupné na koncert je stanoveno na 100 Kč/osobu.

Pokud budete mít chuť, ocenit navíc organizaci tohoto putování finančně, bude vám to umožněno formou dobrovolného daru do kasičky po skončení akce.

Každý měsíc informace o připravovaných kurzech a další užitečné tipy do vaší e-mailové schránky - přihlaste se k odběru:

X