Ing. Kateřina Juríkováreiki mistryně, masérka
a průvodkyně zdravým životem

Reiki 1 až 3: Sama sobě preventivním lékařem, aneb jak práce s energiemi mění životy

Reiki 1 až 3: Sama sobě preventivním lékařem, aneb jak práce s energiemi mění životy

Práce s energiemi mi zásadním způsobem změnila život. Proto jsem se získané vědomosti, ale hlavně to, jak je opravdu reálně žiji, rozhodla předávat dál. Jak to ale vidí ti, kteří se rozhodli projít mými kurzy?

„Po absolvování kurzu reiki 1 jsem pozorovala, že si víc věřím a cítím se klidnější. Druhý kurz byl pro mě ještě silnější. Vnímala jsem proudění energie vlastníma rukama a tělem ještě mnohem víc. Začala jsem také pozorovat, že mi v životě mnohem víc věcí hraje do karet,“ vysvětluje skvělá kosmetička, manikérka a pedikérka Klárka. Protože má ráda, když jsou věci kompletní, už od začátku věděla, že absolvuje všechny tři stupně. Ten třetí otevřel Klárce úplně nové obzory.

„Velmi pozitivně na mě po absolvování kurzů reagují zvířata. Například kocour, který se jinak panicky bojí lidí, přiběhne a chce se mazlit. Můj pes si chodí dobít baterky dle potřeby pravidelně. Teď, když je chladněji, chodí častěji a přímo se nakrucuje, kde chce prohřát. Pomáhám také rodinným příslušníkům. Například po absolvování třetího stupně reiki jsem hned prohřívala babičku, které se udělalo nevolno, protože má potíže s tlakem. Udělala jsem vše, co bylo zapotřebí, a ona za hodinu běhala jako čamrda. Druhý den bylo třeba postup ještě opakovat, a pak už bylo vše v pořádku,“ doplňuje Klárka, která dnes dokáže zbavit své blízké a klienty například i bolesti zad. A totéž ráda naučím i vás, stačí se přihlásit na kurz.

klara_mikulikova_web_r1_az_r3_pes_img_1426

Každý měsíc informace o připravovaných kurzech a další užitečné tipy do vaší e-mailové schránky - přihlaste se k odběru:

X