Ing. Kateřina Juríkováreiki mistryně, masérka
a průvodkyně zdravým životem

Trápíte se ve vztahu? Přijďte ke mně na lehátko…

Trápíte se ve vztahu? Přijďte ke mně na lehátko…

„Záda mě nebolí a nemám ani žádné jiné zdravotní potíže. Jen se už dlouho trápím ve vztahu (s partnerem, příbuznými, kolegy, šéfem…). Pomůžete mi? A co se mnou budete dělat?“

Ano, pomůžu vám. Od samého začátku své masérské a léčitelské praxe vnímám lidskou bytost jako celek a fyzické tělo jako posvátný chrám duše. Proto jsem dlouho nerozuměla tomu, proč se ke mně někteří lidé zdráhají přijít s výhradně psychickými potížemi.

Když ke mně přijdete poprvé, krátce si popovídáme o tom, co vás ke mně přivádí. Očekávejte ode mě, že vám budu naslouchat a nejen s vaší fyzickou schránkou zacházet v maximální úctě. Pak si lehnete na na břicho vysvlečeni do půl těla, lépe do spodního prádla, protože je to pohodlnější a většinu času stejně strávíte přikrytí měkkou a hebkou dekou. Rozhodnutí o míře komfortu je ale zcela na vás. Nebude-li vaše přání jiné, budeme po zbytek času spíš mlčet, a tak se hluboce uvolníte.

Pomocí speciální techniky, která mi byla darována, vyčistíme vše, co vás v souvislosti s tématem tíží v minulosti. Vše si budete zcela uvědomovat, budete stále tady a teď, žádné obavy nejsou na místě. Je skvělé, pokud vás nebolí záda, přesto je nedílnou součástí naladění na nejvyšší radost velmi jemná energetická práce s oblastí páteřního kanálu, který má bezprostřední vliv na naše bytí.

Po proceduře se budete cítit jako znovuzrození a budete mít sílu kráčet životem radostně dál. Pochopíte vše, co je v daném momentě zapotřebí, a dokážete dříve nebo později přijmout i tzv. nepříjemné zážitky jako součást své životní zkušenosti zcela bez výčitek, strachu či pocitů viny. Budete se mít rádi a nebudete muset nikdy více vstoupit do stejné řeky – jednoduše proto, že to již nebude více zapotřebí.

Život v Radosti se stane vaší každodenní skutečností. Objednejte se ještě dnes ke mně na LEHÁTKO 🙂, ať už potřebujete ve svém životě pohnout s čímkoliv.

S Láskou vaše Kateřina

Každý měsíc informace o připravovaných kurzech a další užitečné tipy do vaší e-mailové schránky - přihlaste se k odběru:

X