Ing. Kateřina Juríkováreiki mistryně, masérka
a průvodkyně zdravým životem

Ubytování

ve slunečném pokoji v domě plném světla na úpatí lesů
a Chráněné krajinné oblasti Brdy

Načerpejte nové síly v pohádkovém místě pouhých 40 minut vzdáleném od ruchu velkoměst Prahy a Plzně (ve směru na Plzeň kvalitní spojení autobusy – cca 60 minut).

Ubytujte se ve slunečném pokoji v klidné, veselé, umělecké, vegetariánské a nekuřácké domácnosti na týden, čtrnáct dní či měsíc a sestavte si dovolenou na míru. Cena ubytování za osobu a noc se snídaní je 400 Kč, v případě ubytování 2–3 osob najednou pak 350 Kč za osobu a noc se snídaní. Místo je ideální pro relaxaci i práci vyžadující soustředění.

V případě zájmu pište nebo volejte s návrhem konkrétního termínu na jsem@katkajurikova.cz nebo +420 775 033 095. Pobyty kratší než tři dny, které nesouvisí s absolvováním kurzu, si prosím rezervujte prostřednictvím portálu Airnbnb. Freelancerům je možné vystavit k dlouhodobějším pobytům fakturu.

P1120451

 

Proč se ubytovat právě zde
Díky bydlení s Kateřinou v jednom domě se můžete oddávat ozdravným a relaxačním procedurám každý den, popovídat si o životním stylu včetně stravování, kvalitně se vyspat a nadýchat se čerstvého vzduchu. Kromě účinné techniky, která zajistí, aby vaše záda fungovala opět bez bolesti, můžete svým smyslům dopřát v rámci pobytu na více než jednu noc další zážitky a využít, tak zkušeností s prací s éterickými oleji, medem, masážními technikami (Bowenova tlaková masáž, medová masáž, reflexní masáž chodidel, havajská masáž, masáž lávovými kameny). Můžete se také seznámit s autotrakčním lehátkem nebo hýčkat své ruce v termorukavicích.

Vybavení domácnosti, které můžete využít
– wi-fi v celém domě (od 6 do 22 h)
– sušička ovoce a hub s možností nastavení na teplotu do 42 st. Celsia (vhodné i pro přípravu raw food pokrmů)
– odšťavňovač
– horkovzdušná trouba
– indukční varná deska
– mixér
– pračka
– sprchový kout i vana

Další bonusy
– elektronické piano Yamaha vhodné k vlastní produkci
– žádná televize, velká knihovna
– péče o domácnost a praní v ekologicky šetrných výrobcích
– síť cyklostezek a zimních běžkařských tras v okolí
– lesy vhodné k procházkám i houbaření
– parkování na zahradě u domu
– možnost zajištění lístků na kulturní produkce v Plzni a Praze

Ve Strašicích najdete lékárnu, poštu, 2 nákupní střediska, květinářství, bankomat České spořitelny, knihovnu i obyčejnou vesnickou hospodu.

P1120403

 

Reference

Chtěl bych ti ještě jednou poděkovat za příjemný pobyt. Moc se mi u Vás líbilo a cítil jsem se jako doma :-)

Pavel Lopocha, Praha

 

U Katky jsem strávila pohodový večer a noc v červenci 2015. Příjemné prostředí, milí hostitelé a úžasná masáž. Druhý den jsem trávila skoro deset hodin v jedné pozici a jako zázrakem (tedy spíše prací Katčiných rukou) mne z toho vůbec nebolely záda. Pobyt u Katky a její procedury doporučuji každému, kdo chce trochu uniknout z hektického rytmu vlastního života a odpočinout si.

Martina Taubrová, Kladno

 

U Katky jsem měla možnost strávit několik dní a vyzkoušet všechny masáže. Díky jejímu úžasnému přístupu masáže fungovaly jako terapie pro tělo i duši. Katka mně dokázala postupně uvolnit záda od napětí, ale i vyslechnout, poradit, povzbudit a inspirovat. Doporučuji a děkuji:-)

Pavlína Ladžov, Praha

 

Každý měsíc informace o připravovaných kurzech a další užitečné tipy do vaší e-mailové schránky - přihlaste se k odběru:

X