Ing. Kateřina Juríkováreiki mistryně, masérka
a průvodkyně zdravým životem

Vracím se na Facebook

Vracím se na Facebook

Je to právě dvacet měsíců, co jsem se rozhodla opustit Facebook, a tak vás možná překvapí, že se teď vracím zpět. Stále platí, že jednoznačně preferuji osobní setkání, případně rozhovor po telefonu či e-mail. Na tom se nezměnilo vůbec nic. Nezlobte se proto prosím, pokud vaši zprávu na Facebooku přehlédnu, a pošlete mi rovnou e-mail nebo zavolejte. Děkuji. Rozhodla jsem se, že také nebudu postovat nic osobního na svém soukromém profilu.

Založila jsem stránku Život v Radosti a chystám se s její pomocí přispět k tomu, abychom všichni nejen virtuálně zvládali vše s nadhledem a úsměvem na rtech. Chystám se sdílet články z mého blogu (už jsem jich napsala 114), myšlenky jiných autorů, které mě oslovily, vtípky a občas i nějaké pozvánky.

Výhodou Facebooku je také to, že si můžeme věnovat vzájemnou pozornost častěji než jednou nebo dvakrát za měsíc (to když se máte opravdu rádi a k odběru novinek si přidáváte ještě pravidelné celostní léčení). A jaký smysl má potom odběr novinek? Jednoduše máte jistotu, že vám nic důležitého neunikne, vždycky se dozvíte něco navíc a skutečně zůstaneme ve spojení.

Ať se vám dobře daří na vaší Cestě.

S Láskou vaše Kateřina

Každý měsíc informace o připravovaných kurzech a další užitečné tipy do vaší e-mailové schránky - přihlaste se k odběru:

X