Ing. Kateřina Juríkováreiki mistryně, masérka
a průvodkyně zdravým životem

Vyvolení září štěstím, staň se jedním z nich

Vyvolení září štěstím, staň se jedním z nich

Každý z nás to vnímá jinak, ale všichni dokážeme poznat člověka, který září radostí a štěstím. Je však velké životní umění, dokázat si takové krásné rozpoložení udržet. Ale jde to. Můžete být skutečně spokojení, optimističtí a sebevědomí.

Za deset let, co se reiki věnuji, jsem nejen na svých kurzech potkala mnoho úžasných učitelek, lékařek, účetních, kadeřnic, květinářek, fyzioterapeutek, matek na mateřské dovolené, ale také truhlářů, policistů, sportovců, studentů, mužů pracujících ve výškách, výtvarníků, zedníků či důchodců. Ti všichni už ví, že udělali dobře, když se do této intenzivní práce na sobě sama pustili. Dnes jsou mnohem svobodnější, mají se rádi, jsou sebevědomější a spokojenější, než kdy ve svém životě byli. Jsou Mistry svého světa, protože se naučili to nejdůležitější – naslouchat hlasu svého vnitřního vedení, které jediné je vždy s nimi, nikdy je neopustí a nikdy nezradí.

Přesto se stává, že při prvním setkání s lidmi, kteří již na své životní cestě došli velmi daleko, slýchám otázky jako: Není tahle činnost jen pro vyvolené? Splňuji všechny předpoklady? Zvládnu to? Nemá to nějaký háček?

K tomu bych chtěla říci toto:
1. Už pouhé zrození do tohoto světa je velký DAR.
2. Pokud máte fyzické tělo, jste automaticky Vyvolení. Máte možnost zářit štěstím, pomáhat a léčit sebe i své blízké.
3. Vlastníte svobodnou vůli, a jedině Vy se proto můžete rozhodnout, zda chcete žít v RADOSTI nebo nikoliv.

Bude mi velkou ctí ukázat vám cestu k vnitřnímu štěstí, svobodě a hluboké lásce, kterou jsem skutečně našla a která se stále prohlubuje.

 

Každý měsíc informace o připravovaných kurzech a další užitečné tipy do vaší e-mailové schránky - přihlaste se k odběru:

X