Ing. Kateřina Juríkováreiki mistryně, masérka
a průvodkyně zdravým životem

Zdravá záda bez bolesti

Už jste toho zkoušeli spoustu a stále dokola slyšíte, že záda dnes bolí každého a kromě cvičení, které částečně kompenzuje naše návyky, s tím nejde nic dělat? Nebo vám dokonce řekli, že váš stav vyžaduje operaci? Umím vám pomoci. Přijeďte do Strašic a vyzkoušejte velmi jemné a účinné energetické rovnání páteře.

Zbavíte se bolestí svalů i kloubů, rozproudíte svůj lymfatický systém.

Zavolejte mi ještě dnes a objednejte se „na lehátko“:

  • procedura probíhá podobně jako při masáži, ale bez užití olejů
  • nejprve ležíte na masérském lehátku na břiše nejlépe pouze ve spodním prádle (ženy bez podprsenky) – kvůli vašemu pohodlí
  • cca po půl hodině se přetáčíte na záda, abychom celý uzdravující proces doladili
  • po celou dobu jste přikrytí příjemně hebkou dekou
  • pokud pro vás není cokoliv z výše uvedeného komfortní, stačí, když mě na to na začátku návštěvy upozorníte

 

První návštěva stojí 700 Kč/h. Pravidelná péče s frekvencí 1 x měsíčně až 1 x za 6 týdnů je finančně zvýhodněna a stojí 600 Kč/h. Konzultace a celostní léčení pro všechny absolventy mých kurzů pak stojí 500 Kč/h. V případě zájmu je tento čas možné protáhnout až na trojnásobek.

Od května 2017 mě najdete také 1 x v týdnu v Plzni.

Hledáte-li vhodný dárek pro své blízké, napište si o poukaz, který vám po předchozí domluvě mohu zaslat také poštou.

Vytiskněte si také léčivý obrázek.pdf. Obrázek si můžete zalaminovat, aniž byste snížili jeho účinnost.

Reference

Po jedné návštěvě u Katky je pryč zatvrzelá bolest ramenního kloubu, která mě trápila několik měsíců. Už je to několik dní a cítím se celkově výborně – zmizela i bolest rukou permanentně přetížených prací u PC. Katčinu péči si hodlám dopřávat pravidelně – jednak proto, že „to funguje“, a také pro ten příjemný zážitek. Oproti některým jiným terapeutům pracuje Katka naprosto nenásilně, což je pro mě to pravé.

Naděžda Hošťálková, Přeštice

 

Děkuji touto cestou Katce za chvíle klidu, pohody a uvolnění při masáži na lehátku, po které vnímám pocit harmonie a spoustu energie do dnů všedních.

Zdenka, Plzeň

 

Katka je opravdu okouzlující pozitivní člověk a její služby mohu všem jen vřele doporučit.

Klára Mikulíková, Strašice

 

Před mým prvním sezením u paní Katky jsem trpěla migrénami, na které nic nezabíralo. Moje dcera mě proto objednala a hned po první návštěvě jsem pocítila ohromnou úlevu. Migrény značně ustoupily a já zase mohu normálně fungovat. Paní Kateřina má opravdu „zlaté ruce“.

Jana Mikulíková, Strašice

 

Katky masáž dokázala kouzlo: moje mysl (duše) se utišila a splynula s tělem. Tenhle pocit se bohužel nedá dobře popsat, dá se jen prožít… Její jemný, přesto intenzivní dotyk mě dostal do naprosté harmonie těla i duše a já jen doufám, že si tento pocit uchovám co nejdéle. Až se začne vytrácet, budu se těšit na další ošetření.

Veronika Dezortová, Beroun

 

Každý měsíc informace o připravovaných kurzech a další užitečné tipy do vaší e-mailové schránky - přihlaste se k odběru:

X