Ing. Kateřina Juríkováreiki mistryně, masérka
a průvodkyně zdravým životem

Zvyšte kapacitu svých plic a dosáhněte vnitřního zklidnění

Zvyšte kapacitu svých plic a dosáhněte vnitřního zklidnění

Často slýchám, že mám příjemný hlas, u kterého se dobře relaxuje. Jsem hluboce přesvědčena, že hlas zcela odhaluje osobnost člověka. Pokud dotyčná osoba dokonce zpívá, neschová před pozorným uchem posluchače už vůbec nic.

Před půl rokem jsem zatoužila naučit se píseň Ave Maria. Mé hlasové dispozice tomu v té době zdaleka neodpovídaly. Když jsem po několikaměsíčním hlasovém cvičení a čtrnáctidenním nácviku konečně dospěla do fáze, že jsem byla ochotna pořídit si amatérskou pracovní audio nahrávku, mimoděk jsem tak učinila dvakrát. Jedenkrát před srovnáním páteře

a 24 hodin poté:

 

Praktičtější důkaz toho, že skutečně díky celostnímu léčení na lehátku dochází k hlubokému vnitřnímu zklidnění a že se díky energetickému rovnání páteře také významně zvětšuje kapacita plic, již není potřeba. Pozornému posluchači postačí k analýze několik málo vteřin.

Těším se, že na základě této praktické ukázky více duší pochopí, že práce s energií má v jejich životě smysl, stejně jako v tom mém. Svým žákům vždy předávám maximum toho, co dokáží v daném momentě žít, a mám velkou radost, když vidím, jak začínají svítit na cestu nejen sobě, ale i svým blízkým. Právě teď ve volných chvílích ráda zpívám. A v jaké oblasti toužíte tvořit vy? Přijďte se o své sny a přání podělit na kurz.

Každý měsíc informace o připravovaných kurzech a další užitečné tipy do vaší e-mailové schránky - přihlaste se k odběru:

X