Ing. Kateřina Juríkováreiki mistryně, masérka
a průvodkyně zdravým životem

Zvyšte svou radost ze života s praktickou audio pomůckou

Zvyšte svou radost ze života s praktickou audio pomůckou

Když cokoliv radostně tvoříme, říkáme, že VDECHUJEME našim myšlenkám život. Paralelu DECH = DUCH jsem slyšela poprvé ve svých dvaceti letech na přednášce téměř osmdesátiletého pana Kalibána, spolupracovníka na Plzeňsku proslulé bylinkářky báby Radnické. Tento výrok pro mě ale postupem času začal znamenat mnohem víc. Na plynulém výdechu se totiž nese hlas našeho srdce nejen když zpíváme.

Každé ráno vstávám s myšlenkou na jednoduché dechové cvičení, které mi velmi pomáhá k vnitřní svobodě a stále větší radosti ze života. Spojuji ho s představou světelného vajíčka, které se rozšiřuje kolem mne. Mám vyzkoušené, že toto cvičení přináší výsledky také v případě, že máte pocit, že ho „neudýcháte“ nebo nejste vizuální tip. Je ale třeba skutečně začít.

Před několika měsíci jsem tady psala o korálcích. Teď vám nabízím audio nahrávku, se kterou je toto cvičení ještě mnohem jednodušší. Mám ji s sebou každý den v mobilu, a když se mi nechce počítat korálky, pustím si ji do sluchátek, zavřu oči a užívám si celou sérii blahodárných dechů. Pokud považujete toto řešení za praktické, napište mi e-mail a nahrávku vám ráda pošlu.

Ať se vám dobře daří.

Každý měsíc informace o připravovaných kurzech a další užitečné tipy do vaší e-mailové schránky - přihlaste se k odběru:

X