5 důvodů proč je dobré přijít na kurz reiki s partnerem

Reiki_s_partnerem_2

Když jsem s reiki a vědomou duchovní cestou před více než třinácti lety začínala, ani by mě tehdy nenapadlo, že by můj partner nešel se mnou. Ostatně řešili jsme ožehavý problém, a i když jeho větší část ležela na mých bedrech, můj tehdy ještě přítel, dnes manžel měl v této otázce jasno. Dokonce se ukázalo, že byl mnohem delší dobu připraven kurz reiki absolvovat, zatímco já sama jsem říkala, že „reiki se tedy rozhodně nikdy věnovat nebudu“ 😉 Skrze mou osobu se ale později ukázala konkrétní cesta.

Často od zájemců o své kurzy nebo jejich absolventů slýchávám, jak je to super, že jsme kurzy prošli s Vojtou společně. A ano, své výhody to skutečně má:

 1. Ať je doba jakkoliv “veselá”, mám v případě potřeby vždy jedny „reiki ruce“ ochotné se o mně starat navíc. Ty první jsou samozřejmě ty mé, ty druhé manželovo.

2. Jelikož jsme oba absolvovali všechny tři stupně reiki u stejného mistra, dokážeme si vzájemně pomoci nejen od bolesti zad, ale i v případě preventivního pročištění páteřního kanálu, který je zodpovědný za mnohem širší spektrum záležitostí v našem životě než jen za „nějakou bolest zad“. Tuto proceduru si dopřáváme minimálně 1 x měsíčně.

3. Můžeme velmi jednoduše konzultovat aktuální zdravotní i psychický stav našich dětí a průběžně jim pomáhat na jejich cestě životem, jak je zrovna třeba, aniž by bylo nezbytné vzájemně si vysvětlovat jakékoliv další podrobnosti.

4. Respektujeme potřebu druhého věnovat se neodkladně meditaci, pokud ji právě potřebuje.

5. Za všech okolností se vyhýbáme kritizování druhých a dalším častým nešvarům, které konané i v nevědomosti mohou pořádně kazit den nejen těm, o kterých je zrovna řeč.

Tento text si neklade za cíl přesvědčit vás o tom, že pokud nechce na kurz reiki váš partner nebo nejlepší kamarádka, že to není nic ani pro vás. Každá mince má totiž vždy dvě strany, a tak ačkoliv výhody určitě v případě dvojic převažují, mnohem důležitější je svobodné rozhodnutí každého jednotlivce na kurz přijít. A popravdě, než z donucení, tak raději nikdy – ani na kurz, ani na celostní léčení 😉 Pokud nechce váš partner o reiki ani slyšet, nebuďte smutní. Možná, že až uvidí všechny ty neuvěřitelné pozitivní změny, které se s vámi po absolvování kurzu dějí, přijde za vámi nakonec sám a začne se zajímat, co že to reiki vlastně je.

V případě zájmu o kurz reiki nejen v roce 2021 nebo jakoukoliv formu léčení mi volejte na telefon 775 033 095 nebo pište na jsem@katkajurikova.cz. Těším se na vás.