Co mi přineslo 12 let čekání na miminko?

Cekani_na_miminko

“A kdy už budete mít miminko… když už jste se vzali? … když jste už postavili dům? … když máte oba dobrou práci a peníze?” ptají se vás dokola vaši blízcí i vzdálení. “A už jste zkoušeli na očistu těla raw food, posilovat pánevní dno, cvičit jógu nebo pít tenhle bylinkový čaj?” dostáváte nevyžádané rady téměř na každém kroku. Pokud čekáte na miminko dlouho, z vlastní zkušenosti vím, že vám nepomůže, že jsou ty rady všechny dobře míněné, ani ujištění vašeho partnera, že pro něj má váš vztah smysl s dětmi i bez nich.

Za dvanáct let hledání sebe sama i čekání na vytoužené miminko jsem vyzkoušela leccos. Někdy to byly metody celkem úspěšné, i když zbytečně komplikované – například sedm let jsem se věnovala kineziologii. Jindy tak šílené, že jsem se z nich třeba rok dávala dohromady – to když jsem se nechala jednou paní rozebrat přes horoskopy, přestože jsem byla objednána na úplně jinou formu léčení. Jindy jsem rozložila svůj život doslova na prvočinitele a skládala jej znovu do lepší formy – například po léčivých pobytech ve tmě v pyramidě.

Něco mi pomohlo, něco nejprve spíše ublížilo. Nikdy jsem ale své hledání nevzdala. Musela jsem si dokonce přiznat, že v mém případě je téma miminko pouze zástupný problém. Že hluboko pod povrchem je všechno trochu jinak. S obrovským uvolněním, které doprovázelo 100% přijetí sebe sama, se nakonec vše dalo do pohybu dlouho očekávaným směrem.

Ráda pomohu také vám na cestě k vytouženému miminku, budete-li chtít. Stačí, když mi zavoláte na +420 775 033 095, napíšete na jsem@katkajurikova.cz nebo přijdete na můj kurz reiki (ten nejbližší se uskuteční už o víkendu 3. a 4. srpna).