Harmonizujte své tělo a duši – na dálku

Harmonizujte_na_dalku

Dlouho jsem váhala, zda má harmonizace těla a duše na dálku význam pro vás, kteří mě sledujete. A byli jste to právě vy a vaše zpětná vazba, která mě přesvědčila, že má smysl v této činnosti pokračovat nejen teď v době celostátní karantény, ale i po jejím skončení, budete-li chtít. Vaše slova mluví za vše.

I když se Dominika snaží v souvislosti s pandemií nepanikařit, přiznává, že se jí úplně nedaří brát vše s chladnou hlavou a pomalu ji začala přepadat úzkost a strach. “Po včerejším léčení na dálku se cítím mnohem lépe. Svět je hned růžovější a hlavně jsem se po dlouhé době vyspala jako miminko.“ Dobrý spánek ve své referenci potvrdila ostatně i paní Marta. Ta navíc vnímala působení více i v těle: “Během léčení jsem měla zvláštní pocit kolem kotníku, který stoupal do lýtek. Pak přeskočil do levé ruky, kde to bylo, jako by mi dávali tenkou sádru a ta tvrdla. Ten pocit v nohou se ještě opakoval.”

Zajímavé pocity měla také Vendula, která konstatovala, že se cítí jako znovuzrozená: “Mám čistou mysl a cítím se úžasně. Včera po meditaci mi přišlo, jako by mi někdo “odtemnil mozek” – nevím, jak to lépe popsat.” Stejně jako praktikující jogínku Lenku ji brněly ruce a nohy. Lenka k tomu navíc dodává: “Bylo to boží, vydržela jsem to celé „usedět“, s jasnou a klidnou myslí. Při zhmotňování strachů a jejich odplavování jsem plakala…  V jednu chvíli plné strachu jsem ucítila navíc jemný tlak v oblasti temene, jako kdyby mě tam někdo připojil světelný kabel. Blik a v hlavě jsem měla zase klid. To světlo bylo až oslepující…”

Ale není to jen dámská jízda. Své pocity se odvážil popsat i úplně normální chlap Radek: “Vím, že se toho dělo hodně, ale na vědomé úrovni neumím říct, co konkrétně… Asi jako bych byl počítač, kterému formátujou harddisk. Umím říct jen to, že jsem v průběhu večera cítil velkou lásku a vnitřní sílu… Po probuzení jsem si připadal trochu jako po opici, jen jsem nepotřeboval česnečku na žaludek 😉 Hodně věcí se vyčistilo, spousta strachů odešlo. Jsem teď  jiný člověk v tom nejlepším slova smyslu.”

Máte-li o harmonizaci těla a duše na dálku v délce 60 minut zájem, napište si o podrobnosti na e-mail jsem@katkajurikova.cz nebo mi zavolejte.