Jak jsem se dostala k reiki…

Babinka

Brzy to bude 108 let, co se ve Vídni narodila moje prababička. Nikdo jí v Nové Vsi u Kamenice nad Lipou neřekl jinak než bábinka. Byla to noblesní dáma, která každou neděli zavřela svou hospodu ve vsi a šla pěšky sama na oběd na husu.

Když ve svých 92 letech odcházela na svou další pouť, požádala jsem ji celá zoufalá o pomoc na cestě za vytouženým miminkem. Své přání jsem vyslala před usnutím… V průběhu noci jsem měla velmi intenzivní živý sen. Nejprve do mě vstoupila energie a jemně s mým fyzickým tělem zatřepala. Jakoby si přečetla, co přesně potřebuju. Pak jsem se ocitla v hledišti před pódiem. Rubínová opona byla ještě zatažená. V první řadě seděla moje prababička… Když zjistila, že postávám v zadní části místnosti, zvedla se a přistoupila ke mně se slovy: “Dál už se mnou jít nemůžeš.” Pak jsem se vracela světelným tunelem domů. Do 2 měsíců jsem absolvovala svůj kurz reiki 1, přestože jsem roky před tím tvrdila, že touto metodou se nikdy zabývat nebudu. 

Nastoupená duchovní cesta mi změnila život výrazně k lepšímu. A v tomtéž ráda pomohu i Vám. Naučíte se pomoci nejen sobě, ale i svým blízkým včetně zvířat a rostlin. Vaše ruce budou umět léčit. Budete umět lépe pracovat se svými strachy. Přihlaste se na můj kurz reiki 1. Stačí zavolat na 775 033 095 nebo poslat zprávu.