Kurz reiki – poprvé po mateřské, naposledy za starou cenu

Kurz_reiki_poprve_po_materske_web

Blíží se podzim a s ním i můj první kurz reiki po mateřské dovolené. Rozhodla jsem se, že ho stejně jako další kurzy nabídnu naposledy za starou cenu. Pokud tedy ještě váháte, zbývá několik posledních volných míst. Stačí zavolat nebo napsat, ať už prostřednictvím formuláře nebo na e-mail.

Reiki a duchovní cesta, kterou vědomě jdu od roku 2007, mi zásadním způsobem změnily život k lepšímu. V té době bych si ani nesnila o tom, že se stanu mámou dvou úžasných dětí, ale ani o tom, že postavíme dům, nebo že někdy přijde moment, kdy budu chtít sama sdílet své poslání s druhými. Má cesta k poznání nebyla vždy přímá. Díky občas krkolomným odbočkám jsem se ale naučila lépe rozumět sama sobě, svým potřebám a v neposlední řadě i svým klientům. Mým cílem i cestou je život v radosti, zároveň si ale vážím všech situací a zkoušek, které mě k tomuto poznání znovu a znovu vedou.

Přijďte se mnou objevit netušené rozměry vlastního bytí a naučte se najít v sobě klid v centru jakéhokoliv dění. Bez vaší osobní chuti a investice do sebe sama to ale nepůjde. Mé oblíbené heslo JUST DO IT!, které si pro sebe sama občas do češtiny volně překládám i jako “tak konečně pohni zadkem”, prostě platí vždy a za všech okolností 😉

Nejbližší kurz reiki 1 se uskuteční o víkendu 10. a 11. října a abych předešla občasným nedorozuměním, pokud uvažujete i o dalších kurzech reiki 2 nebo 3, je zapotřebí, abyste i kurz základní absolvovali u mě. Děkuji.