Nejlepší kniha o miminku… je tu!

Z_rozhlasu_0bf6ad46c2c321ddab8981781fe53a5e

Tomu, že je Nejlepší kniha o miminku…, kterou jsme napsaly se skvělou dětskou fyzioterapeutkou Janou Knězovou, na světě jsem opravdu uvěřila až dnes 1. prosince 2020, kdy jsme se setkaly v pořadu Náš host na vlnách Českého rozhlasu Plzeň u mikrofonů s redaktorkou Veronikou Albrechtovou. Celý rozhovor si můžete poslechnout níže.

Krásná osmdesátistránková kniha přišla na svět díky skvělé péči nakladatelství Euromedia Group, a.s. Velký dík patří všem, kteří dílku od začátku věřili, vtiskli mu něžnou tvář a dýchají za něj.

I když žádná publikace nemůže nahradit signály, které vám vaše děťátko od narození vysílá, můžete v knize najít užitečného průvodce pohybovým vývojem od narození do jednoho roku. Nejlepší kniha o miminku… je plná inspirace a skvělých tipů, jak si můžete v jednotlivých fázích vývoje se svým dítětem zcela bezbolestně hrát a pomoci mu mj. třeba ke správnému držení těla v budoucnu. Zároveň pamatuje na to, že tou nejlepší knihou o miminku je miminko samo.

Kniha s velkými fotografiemi Filipa Komorouse je přehledně strukturovaná. Najdete v ní inspiraci vždy po třech měsících (tzv. trimenonech), na které se první rok života dítěte v odborných kruzích dělí. Nechybí informace o vývoji v maminčině bříšku, porodu a chvílích po něm, ale také práci s dechem, slovníček pojmů, příběhy rodičů či kapitola o tom, jak to mají miminka, která přijdou na svět o pár týdnů dřív.

Knihu žádejte u svých knihkupců nebo si ji kupte na stránkách Knižního klubu.