Nejlepší kniha o miminku… se dočkala dotisku

Kniha_web_04_2022

Osmdesátistránková Nejlepší kniha o miminku… přišla díky péči nakladatelství Euromedia poprvé na svět v prosinci 2020. Letos v březnu se dočkala svého prvního dotisku. První náklad ve výši 2 500 kusů je již zcela rozebraný, v knihkupectvích na vás nyní čeká dalších 1 500 kusů. Děkujeme. Vážíme si s Janou Knězovou vaší podpory a přízně. Pokud máte zájem o knihu s podpisem či věnováním, kontaktujte mě.

I když žádná publikace nemůže nahradit signály, které vám vaše děťátko od narození vysílá, můžete v knize najít užitečného průvodce pohybovým vývojem od narození do jednoho roku. Nejlepší kniha o miminku… je plná inspirace a skvělých tipů, jak si můžete v jednotlivých fázích vývoje se svým dítětem zcela bezbolestně hrát a pomoci mu mj. třeba ke správnému držení těla v budoucnu. Zároveň pamatuje na to, že tou nejlepší knihou o miminku je miminko samo. Kniha s velkými fotografiemi Filipa Komorouse je přehledně strukturovaná. Najdete v ní inspiraci vždy po třech měsících (tzv. trimenonech), na které se první rok života dítěte v odborných kruzích dělí.

Audio záznam rozhovoru z Českého rozhlasu Plzeň o tom, jak přišla kniha na svět, si můžete pustit tady. Prezentaci knihy v pořadu Sama doma najdete zde. Další články v případě zájmu najdete pomocí vyhledávače na této stránce.