Obklopte se obrázky s příběhem a získejte k nim knihu…

Obrazek_do_pokojiku

Jsem nadšenou obdivovatelkou výtvarné a literární tvorby mého manžela, který publikuje pod pseudonymem Vhrsti. Jeho nejznámějším počinem je výtvarná podoba večerníčku Bílá paní na hlídání, ale za 16 let tvorby na volné noze má za sebou celou řadu úspěšných projektů.

Jako člověk, který k závěru dochází často debatou pojatou velmi zeširoka, obdivuju, do jaké hloubky dokáže jít a jak rychle. Zatímco popíšu pět stran papíru, on má nakreslený jeden minimalistický obrázek a má v tématu jasno.

Už za tři měsíce jsou tu Vánoce, proto jsem se rozhodla, že vám dám několik tipů na vánoční dárek… Dnes jsou to OBRÁZKY S PŘÍBĚHEM vhodné do dětského pokoje, k nimž si navíc můžete pořídit i velmi pěkný Věrtel pohádek a pověstí z celého Česka. Ilustrační obrázek je k pohádce “Jak se žlutičtí málem zaprodali peklu”.

Originální inkoustové tisky (250 x 340 mm) jsou na akvarelovém papíru Hahnemühle Albrecht Dürer. Více informací včetně ceny vám v případě zájmu ráda pošlu do zprávy. Vaše dotazy také zodpovím na telefonu 775 033 095.

vu.