Pozvala jsem manžela na kafe do jeho vlastní galerie

WordlessCartoons

Už delší dobu sleduju, jak se mému manželovi rodí pod rukama nový projekt plný skvělé léčivé energie – smíchu. Přemýšlela jsem, jaký dárek mu dát letos k Vánocům – tričko, parfém a jedno malé překvapení na Boží Hod… Stále to nebylo kompletní.

Nakonec jsem ho pozvala na kávu do jeho vlastní virtuální galerie a stala se jeho prvním patronem….

 

Zajímá vás, o co jde?

Již dlouho jsem tím, kdo první vidí manželova umělecká díla, čte jeho články a knihy, pokud má pocit, že je to třeba. Také se mi ale stává, že mi známí říkají: “On teď tvůj manžel pracuje na tom a tom, to je zajímavé…” A já prostě nevím, pokud jsem zrovna nestihla přečíst novinky z jeho webu… Rozhodla jsem se proto, že Vhrstimu přispěju každý měsíc na kávu a za odměnu budu moci navštívit kdykoliv jeho virtuální galerii. I když si ale neudělám čas, přijde mi každý jeho nový vtip beze slov emailem a uvidím měsíčně jednu skicu, z níž se dozvím, jak obrázek vznikal.

Přidejte se také a nadělte si do nového roku velkou Radost. Je to jednoduché! Nemusíte být ani zázračně technicky zdatní – ani já nejsem. Ani skvěle ovládat angličtinu, i když se projekt jmenuje Wordless Cartoons. Jediné, co budete potřebovat, je umět používat svou platební kartu. Pak stačí už jen kliknout na tenhle odkaz a vyplnit vaše jméno, příjmení, e-mail a heslo, v dalším kroku zemi a údaje k platbě kartou. Vše potvrdíte odkliknutím tlačítka v e-mailu, aby bylo jasné, že jste to opravdu vy. A je to. Pokud jste zdatnější, můžete využít i váš PayPalový účet, ale do toho osobně nejdu 😉

Na co se můžete za odměnu těšit, o tom už lépe vypráví tenhle manželův článek, takže na něj jen odkážu. Můžete se stát třeba hrdinou jeho vtipu beze slov, budete-li chtít, nechat si nakreslit avatara nebo získat originální ilustraci pro svou firmu.

Přeju vám hodně radosti nejen v roce 2021 a těším se, až si tu kávu zase dáme nejen každý sám doma, virtuálně nebo TO GO 😉