Pravidelnou péči si nově můžete dopřát i po telefonu

Telefon

Na osobní setkání nikdy nedám dopustit. Je toho ale mnoho, co spolu můžeme vyřešit i na dálku. Rozhodla jsem proto vyjít vstříc svobodnému rozhodování nás všech a nenahraditelnosti pravidelné péče. Od začátku roku 2021 nabízím nově i telefonické konzultace.

Ceny jsou stejné jako u běžných procedur. Platíte za můj čas. V předem domluveném čase volám já vám, takže se nemusíte obávat ani telefonních poplatků. A úplně postačí, když se podle aktuální situace rozhodnete několik dní předem, zda se vypravíte do Brd nebo si lehnete doma na gauč a uvaříte si k rozhovoru třeba i svou oblíbenou kávu. Směle si tak můžete naplánovat péči třeba na celý rok dopředu.

Často mi lidé říkají, že je povídání se mnou uklidňuje nebo jim můj hlas umožňuje relaxovat. Trochu nečekaně jsem se s tímto tvrzením znovu setkala koncem roku, kdy se tato zpráva opět objevila ve zpětných vazbách k rozhovoru na vlnách Českého rozhlasu Plzeň. Můžeme se tedy domluvit třeba i na řízené meditaci po telefonu. Fantazii se meze nekladou. Své služby šiju vám na míru.

Rozhodněte se ještě dnes a odložte své strachy ve Strašicích, ať už osobně nebo virtuálně, a zavolejte mi na telefon 775 033 095 nebo pište na jsem@katkajurikova.cz.