Proč poukazy a doporučení někdy nefungují?

Poukazy_vyrez

Stává se, že ke mně přicházejí lidé na doporučení nebo s dárkovými poukazy. Většinou jde o dárek od mých spokojených a nadšených klientů, kteří chtějí přirozeně dopřát stejně pozitivní zážitek i svým nejbližším. Mnohá setkání jsou až nečekaně krásná. Někdy se ale stane, že se návštěva zcela mine účinkem. Často je to proto, že dotyčný nebo dotyčná nepřichází kvůli sobě, ale proto, aby vyhověl někomu druhému. A taková setkání jsou potom bohužel marná.

Nezáleží na tom, jestli léčený předkládaným postupům zcela věří, ale není jedno, zda k závěru přijít na kurz nebo harmonizační proceduru dospěl sám nebo ve skutečnosti plní přání někoho jiného.

Miluji setkání s lidmi, kteří ví, proč přichází. Často váží dlouhou cestu, která je vlastně též součástí jejich terapie, ať už o tom takto přemýšlí, či nikoliv. Někdy takoví milí klienti přijíždí i na doporučení nebo s dárkovými poukazy. Pokud to bylo jejich výslovné přání nebo je dárce zná natolik dobře, že si je jistý, že se s trefil do černého, jsou to úžasná setkání plná zajímavých souvislostí.

Kdybyste milovali Bacha a člověk, kterého chcete obdarovat, Mozarta, jaké CD byste mu dali pod stromeček? A nemáte to náhodou také tak, jako se mi to v životě stalo už mnohokrát, že ten, kdo by si zasloužil dárkový poukaz jste ve skutečnosti vy sami? Zavolejte mi nebo napište. Společně přijdeme na to, jak naplnit váš život ještě větší radostí.

Ať se vám dobře daří a třeba někdy ve Strašicích na úpatí brdských lesů na viděnou.