Reiki a dětské boule a odřeniny

Boule_a_odreniny

Být mámou, to je pro mě osobně jeden z největších darů, kterých se mi v pozemských sférách mohlo dostat. Je to role velmi krásná, intenzivní a někdy velmi náročná. Zvlášť když máte doma podobného kaskadéra jako je náš Jáchymek. Jestli jsem po narození Karolínky tvrdila, jak se mi duchovní cesta, po které jdu, a kurzy reiki hodí, nevím, jak to lépe popsat v případě našeho Jáji.

Je to kluk se vším všudy a v některých věcech jsou s Karol naprosto rozdílní. Učí mě poznávat klučičí svět víc, než jsem do něj měla možnost nahlédnout doposavad. Kuráž mu rozhodně nechybí, což se ale projevuje bohužel i tím, že občas zkouší projít hlavou zdí, do sedu roznožmo padá, do horkého jídla kope, za prostírání na stole tahá či leze na krabice na hračky, ačkoliv zatím sám nechodí. Jeho kaskadérské kousky se tak bez občasných boulí, odřenin či naraženin neobejdou.

Jsem moc ráda, že mám pro takové případy k dispozici techniku zmírňující bolest a urychlující hojení, kterou všem zájemcům vysvětluji už na kurzu reiki 2. Zažila jsem to v minulosti i sama na sobě, když jsem se například jednou „rozhodla políbit chodník“ přímo uprostřed rušné ulice, nicméně s dětmi jsem za tuto dovednost ještě vděčnější. Nemusíte chtít pomáhat hned celému světu, aby vám dovednosti získané na kurzech byly k něčemu dobré. Všechny techniky, které na svých kurzech učím, využijete prakticky ve svém každodenním životě pro sebe i pro své nejbližší. Pokud jste zvědaví, napište mi prostřednictvím formuláře nebo zavolejte a přijďte v některém dalším termínu. Ráda vás uvidím.