Ubytujte se na pár dní v Brdech a užijte si pořádný relax

P_20230215_121959_vHDR_On-01

Pověsili jsme nové obrázky, koupili nové povlečení, odpadkový koš a sušák na prádlo, doplnili poličku s knihami, vyklidili šuplíky a skříně… Startujeme testovací provoz našeho slunečného pokoje pro hosty a už se na vás těšíme.

Ať už chcete přijet na mou terapii a nechce se vám hned domů, nebo máte “jen” chuť poznávat krásy brdské přírody, jste vítáni.

Po mateřské pauze s dvěma malými dětmi školkového věku vám chceme opět poskytnout zázemí pro výlety pěší, na kole či na běžkách. Najdete nás v obci Strašice (okr. Rokycany) na úpatí brdských lesů. Nabízíme ubytování až pro dvě dospělé osoby (možno i s miminkem).
Volné termíny a cenu zahrnující vegetariánskou snídani najdete po kliknutí na tato slova na Airbnb. Pokud si chcete mou péči a pozornost opravdu užít, ubytujte se na dvě noci a více.

V domě je funkční wi-fi, nedaleko najdete restauraci, půjčovnu elektrokol, bruslí či lezeckého vybavení, poštu, obchod s potravinami či drogérií, autobusovou zastávku se spoji ve směru Rokycany – Plzeň a Hořovice – Beroun – Praha. V průběhu delšího pobytu vám po předchozí domluvě ráda pomohu objednat se také ke kolegyním v obci na kosmetiku, manikúru, pedikúru či ke kadeřnici.

JSTE VÍTÁNI, POKUD:

  • vám dělá radost sdílení a jste v pohodě s rodinným životem v domě,
  • potřebujete zharmonizovat tělo a duši,
  • si chcete skvěle odpočinout,
  • máte chuť pracovat pár dní mimo domov,
  • milujete přírodu, pěší chůzi, cyklistiku nebo běžky,
  • vás láká vegetariánská kuchyně,
  • vám dělá dobře umělecké prostředí.

Chcete snad přijet na mou harmonizační léčivou proceduru, užít si Brdy, přespat ve Strašicích, ale potřebujete více soukromí? I pro vás máme řešení. Napište mi a vše společně doladíme k vaší plné spokojenosti.