Vědomí těla – nové fyzicky nenáročné cvičení od března ve Strašicích

Vedomi_tela (1)

Již delší dobu jsem vedena k tomu, abych s dalšími zájemci sdílela, jak jednoduše a účinně je možné pečovat o své fyzické tělo – jedinečný chrám duše. Z vlastní zkušenosti vím, že nejdůležitější ze všeho je začít a vydržet u svého záměru prvních pár týdnů, protože pak už jde vše mnohem snáz.

Proto ve Strašicích na úpatí brdských lesů zahajuji 1. března sérii volně navazujících setkání zaměřenou na jednoduchá fyzická a mentální cvičení, která zvládne úplně každý. Můžete se zúčastnit všech, stejně jako si vybrat pouze některé z lekcí.

Do letních prázdnin se sejdeme kvůli lepšímu propojení s Vědomím těla celkem pětkrát – vždy v pátek od 17 hodin v malém sále Společenského domu PDA ve Strašicích (stejný vchod jako do místní knihovny):

  • 1. března 2019
  • 22. března 2019
  • 26. dubna 2019
  • 24. května 2019
  • 21. června 2019

S sebou si vezměte dobrou náladu, karimatku, deku na přikrytí, něco k pití a na sebe pohodlný oděv. Ženy mohou v březnu a dubnu navázat ještě očistou v nedaleké finské sauně. Všem, kteří jedou z větší dálky, mohu po předchozí domluvě doporučit také hodinové celostní léčení před cvičením.

Přihlášky posílejte na e-mail jsem@katkajurikova.cz nebo telefon 775 033 095.

Dopřejte své fyzické schránce pozornost a naučte se být v užším spojení sami se sebou. Přijďte si osvojit sérii jednoduchých relaxačních technik, které vám otevřou bránu k netušeným pokladům uvnitř vás samých.