Velký zázrak proti dětským opruzeninám

Zazrak_proti_opruzeninam_vyrez

Už dlouhou dobu jsem nadšenou uživatelkou Hadkových aromaterapeutických preparátů na intimní hygienu žen. Když se mi v létě narodila holčička, dostali jsme v porodnici na opruzeniny zinkovou mast a k ní jednu neocenitelnou radu: „Vaše miminko má citlivou pokožku jako vy, tak se k němu podle toho chovejte…“

Vzala jsem si tuhle větu k srdci, na zinkovou mast rychle zapomněla a od té doby používám nejen na opruzeniny přípravek Intimiss, jehož základem je bambucké máslo. Doplňují ho éterické oleje, které jsou tak jemné, že je snesou i nejcitlivější partie dospělých žen. A nejen to. Přípravek u nás doma používáme také jako balzám na rty, ale i na zanícená místa pod miminkovskými faldíky. Intimiss je pro nás teď přípravek téměř zázračný. Ať se děje cokoliv, při důsledné hygieně a intenzivním promaštění je vždy s jakoukoliv opruzeninkou do druhého dne šmitec.

Naši dětskou výbavičku doplňuje také Hy-intima a mandlový koupelový olej. Víc kromě čisté vody není potřeba. Díky.

Psáno pro časopis Aromaterapie 4/2018

Poznámka: Od data napsání tohoto článku uplynula nějaká doba, a tak se nám přeci jen jedenkrát poštěstilo “vyrobit si pod plínkou takovou parádu”, že chvíli trvalo, než se nám ji podařilo zlikvidovat. Důkladné promaštění a důsledná hygiena s Hy-intimou a Intimissem sice v ten moment velmi pomáhaly, ale ne dost. Byl to přesně moment, kdy jsem si uvědomila, jak jsem vděčná za svou životní cestu, a s postupem, který hravě zvládne každý absolvent mého kurzu reiki 2, jsme měli opět brzy úsměv na tváři i při koupání.