Zázrak v mých dlaních…

Zazrak_v_mych_dlanich

Měl to být den jako každý jiný. Jenže po pravidelné kontrole u gynekologa, dva měsíce před plánovaným porodem, v letních šatech, v pantoflích a s baťůžkem na zádech jsem byla odeslána do nemocnice. A tam už jsem zůstala.

Přitom průběh těhotenství byl až do té doby tak skvělý! Měla jsem stále výbornou náladu, před měsícem a půl jsem byla s manželem letecky v Bruselu a ještě včera jsem v lese ušla své oblíbené šestikilometrové kolečko.

A najednou bylo všechno úplně jinak, než jsem si naplánovala. Ležela jsem po částečné narkóze připoutaná na lůžku, naše holčička kdesi v inkubátoru, manžela za mnou kvůli předpisům nepustili a telefon jsem měla kdovíkde.

Možná by se někomu mohlo zdát, že s možnostmi, které mi poskytuje moje duchovní cesta, díky kterým mohu léčit a učit to žáky na svých kurzech, by přece všechno mělo proběhnout podle mých nejkrásnějších představ. Tak jak je možné, že to dopadlo právě takhle?

Může to znít překvapivě, ale bez toho všeho, čemu jsem se začala před jedenácti lety věnovat, bych nejspíš nikdy žádné miminko neměla a o našem šťastném a zdravém společném bytí bych si mohla nechat jenom zdát…

Nakonec všechno dobře dopadlo, jsme obě zdravé a Karolínka nám dělá jen samou radost. Nepřestávám být vděčná za to, že jsem měla a mám v rukách jednoduché a účinné nástroje ke každodennímu použití i pro takové situace, jako byla tahle. A děkuji, že jsem se posbírala ze všech ne vždy příjemných zážitků v rekordně krátkém čase pomocí technik, které sama učím na kurzech reiki 1, 2, ale zejména 3 a nadstavbových. Zkrátka znovu jsem si sama na sobě ověřila, že má tahle cesta smysl.

Už zase stojím u lehátka, léčím své klienty a vypisuji nové kurzy. I vy můžete převzít za sebe sama plnou odpovědnost, zjednodušit si život a umět si pomoci v jakékoliv situaci. Neváhejte a informujte se o nejbližším termínu kurzu na jsem@katkajurikova.cz nebo telefonu +420 775 033 095.