Žít život v radosti znamená plnit si své sny

Janis_Zoe

Žít život v radosti pro mě osobně znamená plnit si své sny včetně těch tanenčních. Zejména proto, že tanec a zpěv vnímám jako svou důležitou životní kotvu.

Jak nám život nezřídka ukazuje, zodpovědnost za svou radost, štěstí a pocit pohody neseme v první řadě my sami. Není to vždy lehké, ale zvykla jsem si na to, že cokoliv navíc přidá k tomu všemu kdokoliv v okolí, už je jen třešnička na dortu. A je přitom naprosto nezbytné udržet si svou vnitřní pohodu i v případech, kdy vaši nejbližší s vaší radostí zcela nerezonují. Nemluvím tu samozřejmě o ignoraci nebo nízké empatii k potřebám blízkých, ale o tom, že sílu plnit si své sny si nesmíte nechat vzít. A že to není vždy lehké, o tom netřeba si vyprávět…

S velkou radostí mohu říci, že jsem jako naprostý začátečník v bachatě sensual odstartovala tuto svou novou životní zkušenost osobním setkáním se svými tanečními idoly z Německa Janisem a Zoé. A víte co? Jsou naprosto skvělí a vážně tak přirozeně pozitivní jako na videích. Díky všem, kteří mi toto setkání umožnili.