Ing. Kateřina Juríkováreiki mistryně, masérka
a průvodkyně zdravým životem

Kurzy reiki

Mým cílem je ukázat vám praktickou cestu,

jak se stát mistry svého osobního světa.

 

Reiki 1
kurz je dvoudenní a uskuteční se o víkendu 9. až 10. února 2019. Máte-li zájem o kurz reiki 1 v nejbližším termínu, pošlete mi prosím e-mail na jsem@katkajurikova.cz.

Co budete umět po absolvování kurzu Reiki 1:

 • vaše ruce budou umět léčit,
 • naučíte se ochránit sebe i své blízké, a to i při jízdě autem,
 • budete si umět ozdravit své jídlo, pití, cigarety,
 • naučíte se vědomě odklonit geopatogenní zóny, záření počítačů, mobilů a dalších zařízení,
 • získáte návod, jak poskytnout celkovou terapii reiki svým blízkým,
 • získáte pomůcku k úpravě své tělesné váhy,
 • získáte ochranu proti duchovním bytostem,
 • ve vašem bytě či domě poteče z kohoutků již jen zdravá voda.

Máte-li zájem o absolvování kurzu, přihlaste se na jsem@katkajurikova.cz. Cena kurzu činí 1 500 Kč.

Je-li vás alespoň 5 a toužíte po vypsání kurzu v jiném termínu, napište mi na jsem@katkajurikova.cz.

Reference

Kurz reiki pozitivním způsobem změnil můj pohled na život a na mě samotnou. Uvědomila jsem si, že je třeba se mít ráda, netrestat se, zbytečně se nevrtat ve věcech, co už se staly. Věřím, že mi reiki pomůže postupem času vytěsnit z mého života nepříjemné skutečnosti, se kterými jsem se potýkala až do teď každý den. Reiki je jedna z možných cest životem. Mně osobně tento kurz velice obohatil a dozvěděla jsem se na něm vše, co jsem potřebovala.

Šárka Holečková z Plzně

 

Kurz má a bude mít vliv na můj další osobní rozvoj, takže se z mého pohledu jednalo o velice dobře investovaný čas. Všechny informace byly podány srozumitelnou formou a byly doplněny o množství osobních zážitků a příkladů z praxe, což oceňuji nejvíce. Věřím, že si kurz užijete stejným způsobem, jako já.

Jakub z Plzně

Po kurzu reiki 1 jsem se začala cítit více v klidu a také si uvědomuji, že není nutné si stěžovat na nepřízeň osudu, záleží na tom, jak si to člověk sám nastaví. Manželovi nahřívám bolavá záda a nemůže si to vynachválit :-)).

Martina z Jičína

 

Ještě jednou bych chtěl poděkovat za skvělý kurz, příjemnou společnost a pohostinnost, kterou jste mi poskytli. Moc jsem si to užil. Hned jsem doma vyzkoušel léčení na manželce a byla moc spokojená. A také ráno na synovi Pepínovi, který špatně spal a ráno ho vše bolelo, tak jsem přiložil ruce a po chvíli jsem se ho ptal, zda něco cítí, a on řekl že jo, že mám určitě teplotu. Takže to frčí jako po tobogánu. Do školy už šel docela v pohodě.

David Šafařík, Plzeň

 

Katka je velmi pozitivně naladěný a vstřícný člověk, kterému důvěřuji a proto jsem se rozhodla zopakovat si u ní kurz Reiki I.  Podle mého očekávání, kurz probíhal v přátelské atmosféře, byly to dva příjemně prožité dny a věřím, že praktické informace zařadím do každodenního života.   Všechno co v životě děláme, co nás vnitřně naplňuje, patří do sfér života materiálního, duševního i duchovního. Pokud nejsou tyto složky propojené, pak život nemůže být naplněn a něco mu chybí – láska, pochopení, vlastní cesta, svoboda, … nesoulad je nutno řešit, aby se tělo mohlo opět vrátit do rovnováhy. A Katka nám na této cestě může pomoci jako skvělý průvodce. Katko, díky“.

Zdenka, Plzeň

Největším zážitek na kurzu byla pro mě osobně zasvěcení. Zpočátku se nedělo nic, ale pak jsem se propadal a propadal, před očima „barevná hudba“ a nechtělo se mi vůbec zpět. Nádherné!!! Hluboké!!! Těším se, že budu moci pomáhat druhým lidem nebo zvířatům, budou-li o to stát. Kurz pro mě měl jen pozitivní přínos, ale nic nenahradí osobní zkušenost.

Martin Kalvas, Strašice

 

Díky kurzu reiki 1 jsem si mohla konečně s někým promluvit o energiích a poznat další lidi, kteří si je uvědomují. Kurz mi potvrdil, že čemu věřím to se dříve či později stane. A také to, jak je důležité naslouchat sama sobě. Katy vypráví vše lidsky, srozumitelně a jednoduše. Navíc je na ni příjemný pohled, protože se usmívá. Líbilo se mi také stupňování atmosféry od neznámých lidí k velmi přátelské, láskyplné čišící ze všech zúčastněných. Pokud se chcete dozvědět víc o energiii kolem nás a v nás, nebo pokud si chcete začít víc vážit sama sebe, doporučuji tento kurz.

Simona Chrástková, Třemošná

 

Reiki 1 až 3: Sama sobě preventivním lékařem, aneb jak práce s energiemi mění životy – příběh Klárky

Reiki 2
kurz je jednodenní a uskuteční se v neděli 13. ledna 2019. Máte-li zájem o kurz reiki 2 v nejbližším termínu, pošlete mi prosím e-mail na jsem@katkajurikova.cz.

Co budete umět po absolvování kurzu Reiki 2:

 • vysílat reiki na dálku,
 • vysílat reiki k příčině nemoci, čímž výrazně zkrátíte potřebnou dobu léčení,
 • účinně se zbavit zlozvyků (např. kouření),
 • energeticky čistit místnosti,
 • naučíte se, jak si jako první pomoc dobít baterii v autě,
 • dojde k rozšíření vašich schopností na všech rovinách,
 • urychlí se váš proces sebeuvědomění.

Pokud jste u mne absolvovali kurz reiki 1 a máte zájem o absolvování reiki 2, přihlaste se na jsem@katkajurikova.cz. Cena kurzu činí 2 500 Kč.

 

Reiki 3
kurz je jednodenní a uskuteční se v neděli 7. dubna 2019. Máte-li zájem o kurz reiki 3 v nejbližším termínu, pošlete mi prosím e-mail na jsem@katkajurikova.cz.

Co budete umět po absolvování kurzu Reiki 3:

 • stáváte se mistry svého světa,
 • ve třetím stupni je možné téměř vše, na co pomyslíte,
 • rozšíří se vaše schopnosti na všech rovinách,
 • naučíte se velmi účinně léčit všechny zdravotní potíže i stavy nepohody, a to i na dálku,
 • naučíte se účinnou a bezbolestnou techniku, díky které budou vaše záda a páteř stále v dobré kondici.

Pokud jste u mne absolvovali kurz reiki 1 a reiki 2 a máte zájem o absolvování kurzu reiki 3a, přihlaste se na jsem@katkajurikova.cz. Cena kurzu činí 5 000 Kč.

Každý měsíc informace o připravovaných kurzech a další užitečné tipy do vaší e-mailové schránky - přihlaste se k odběru:

X