Žijte život bez stresu

Představte si život bez stresu prožívaný v lásce a radosti. Zní to jako pohádka? Tuhle pohádku můžete stejně jako já žít. Ráda vám ukážu cestu.

Nastartujte život vytouženým směrem

V případě, že na sebe budeme mít dostatek času a dopřejete si tuto očistu pravidelně, dostaneme se při práci na těle i duši do větší hloubky a váš život se nastartuje vytouženým směrem.

Pro koho je procedura vhodná

Tato procedura je vhodná pro všechny, kteří se mají opravdu rádi a oceňují možnost nechat se pravidelně hýčkat. Zpravidla jsou to lidé, kteří si uvědomují, že nejlepší rady pro svůj život najdou vždy sami v sobě a účinnou relaxací mohou docílit stavu, kdy odpovědi přichází jakoby samy od sebe. Toto léčení ocení také ti, kteří zjistili, že pomyslná číše již přetekla a přemíra stresu v jejich životě už stihla způsobit první škody.

 • pro všechny, kteří mají chuť ponořit se do větších hloubek svého já v přítomnosti pozorné posluchačky a jemného zrcadlení
 • pro všechny, kdo podnikají na volné noze
 • maminky na mateřské dovolené

 

 • pro manažery
 • pro osoby ve složité životní situaci
 • pro ty, kdo prošli stavem vyhoření nebo se mu blíží

 

Ceny a další informace

Setkání v délce dvě hodiny zaměřené na odbourávání stresu a celkovou relaxaci stojí 2 000 Kč.

Pokud se nemůžete objednané konzultace zúčastnit osobně, můžete jako náhradu využít léčení na dálku a to po předchozí domluvě kdykoliv do týdne od původně domluveného setkání. Pokud se na léčení nedostavíte nebo se omlouváte později než 24 hodin předem, bude vám před další schůzkou účtována částka za setkání v plné výši.

Co o mně říkají klienti

 

 • „Děkuji touto cestou Katce za chvíle klidu, pohody a uvolnění při masáži na lehátku, po které vnímám pocit harmonie a spoustu energie do dnů všedních.“

  Zdenka_z_Plzne
  Zdenka z Plzně
 • „Katky masáž dokázala kouzlo: moje mysl (duše) se utišila a splynula s tělem. Tenhle pocit se bohužel nedá dobře popsat, dá se jen prožít… Její jemný, přesto intenzivní dotyk mě dostal do naprosté harmonie těla i duše a já jen doufám, že si tento pocit uchovám co nejdéle. Až se začne vytrácet, budu se těšit na další ošetření.“

  Veronika_Dezortova_Beroun_2
  Veronika Dezortová z Berouna
 • „Kačenka je bytost, v níž se mísí složka lidská i božská. Tím, že se pohybuje v prostoru těchto dvou světů, dokáže pomáhat inspirovat, měnit, léčit, či porozumět tomu, co může být pro mnohé skryto. Já v ní objevila spřízněnou duši, přítelkyni, inspiraci a léčivé ruce zároveň. Děkuji Bohu za takové lidi. S láskou Hany“

  Hana_Kopistova_vyrez
  Hana Andrlíková Kopišťová z Tymákova

Život bez stresu jako dárek

Tuto proceduru si můžete přát také jako dárek pro sebe i své blízké. Poukaz vám mohu po předchozí domluvě zaslat také poštou.

Kde mě najdete

Jedete ke mně poprvé? Podívejte se do mapy. Najdete mě ve středu obce mezi obecním úřadem a areálem bývalých kasáren, za lékárnou první odbočka úzkou uličkou doprava, první kovová vrata vpravo.

Ing. Kateřina Juríková
Strašice 671
338 45 Strašice
IČ: 73461253 (nejsem plátce DPH)

Objednejte se na proceduru

Chcete se zbavit stresu a žít v radosti? Nebo chcete darovat poukaz na proceduru někomu ze svých blízkých? Zavolejte mi na telefonní číslo +420 775 033 095, napište mi e-mail na jsem@katkajurikova.cz nebo využijte kontaktní formulář. Budu se těšit.