O mně

Já jsem Kateřina a učím jen to, co žiju. Po cestě, kterou dnes kráčím, jdu vědomě třináct let.

Učím jen to, co žiju

Práce s léčivou energií mi zásadním způsobem změnila život k lepšímu, proto pořádám kurzy reiki a věnuji se celostnímu léčení. Jsem ekonomka, která dobře chápe, že život není jen o číslech. Sama jsem toužila dvanáct let po dítěti. Za tu dobu jsem absolvovala rekvalifikační masérský kurz, kurz masáže chodidel, lávovými kameny, havajské masáže, stala se instruktorkou jógy, prodávala jsem ve zdravé výživě, zabývala se bylinkami i kineziologií One Brain. Až nakonec v roce 2007 jsem našla cestu k reiki a duchovnímu učení a od té doby neexperimentuji. Dnes jsem maminkou dvou krásných dětí a ráda pomohu zkrátit cestu ke zdravým dětem i vám. Dokážu vám pomoci také s dalšími věcmi, které souvisí s rodičovstvím nebo mateřstvím, protože to, co učím, také aktivně žiju. Baví mě propojovat svět hmoty s nehmotným. Jsem bytostně přesvědčena, že jak nahoře, tak dole, jak uvnitř tak vně. Jsem důsledná a Vlídná.  Bude-li to třeba, ráda vás propojím také s dalšími profesionály, s nimiž spolupracuji.

Kde mě najdete

Jedete ke mně poprvé? Podívejte se do mapy. Najdete mě ve středu obce mezi obecním úřadem a areálem bývalých kasáren, za lékárnou první odbočka úzkou uličkou doprava, první kovová vrata vpravo.

Do konce října 2020 prosím dejte pozor na objížďku, která je dobře značená. Jedete-li od Plzně přes Rokycany po státovkách, musíte na prvním kruhovém objezdu v Rokycanech vyrazit směrem na Šťáhlavy a následně po výjezdu z Rokycan přes Hrádek a Mirošov, kde odbočíte na Dobřív. V Dobřívě je rozkopaný úsek spojující Strašice a Rokycany, takže projedete jen výše uvedeným směrem.

Ing. Kateřina Juríková
Strašice 671
338 45 Strašice
IČ: 73461253 (nejsem plátce DPH)

@katkajurikova.cz
+420 775 033 095
jsem@katkajurikova.cz

Ozvěte se

Chcete se objednat na kurz reiki, celostní léčení nebo poradit, jak zvládat stres či zlepšit váš intimní život? Zavolejte mi na telefonní číslo +420 775 033 095, napište mi e-mail na jsem@katkajurikova.cz nebo využijte kontaktní formulář. Budu se těšit.