Reiki a těhotenství

Tehotenstvi

Ráda vzpomínám na svá těhotenství, a to i v souvislosti s reiki a celostním léčením. Těší mě proto, když na opečovávací proceduru přijde těhulka, ať už jde o zcela novou klientku nebo stávající. Celostní léčení je totiž tak jemné a neinvazivní, že není čeho se obávat ani v požehnaném stavu. Přitom je velmi účinné.

Jen málokterá žena v těhotenství neví o tom, co dělají její záda, pánev či nohy. Tělo se mění a s postupujícím těhotenstvím zátěž roste. Když mi proto jedna nastávající maminka řekla, že má pocit, jako by měla po hodině strávené se mnou nová záda, došlo mi, že podobnou věc mohu z vlastní zkušenosti jen podepsat. Mít nová záda klidně každé tři týdny se prostě hodí.

Je mi velkým potěšením, že si ke mně v posledních měsících našly cestu také ženy, které už ve dveřích hlásí termín porodu se slovy, že by se chtěly objednat v pravidelných rozestupech až do tohoto data, aby se jim lépe žilo.

V případě zájmu jsem zde také k vašim službám, ať už se právě těšíte na miminko, které roste ve vašem bříšku, nebo už jste maminkou a bolí vás třeba záda z každodenního zvedání vaší ratolesti. To už je ale zase jiné maminkovské téma, takže o tom jindy.