Hlasujte pro fotku do Kojícího kalendáře 2020

Kojeni_Kaja_s_Katy_vyrez

S fotografkou Maruškou Psotnou se v posledních letech setkáváme opakovaně a za různých okolností. V říjnu 2018, několik měsíců po narození naší Karolínky, jsme se domluvily na krásném podzimním focení kojení našeho miminka na zahradě u našeho domu.

Kojení pro Karličku nikdy nebyl jediný způsob výživy. Nic to ale nemění na tom, že jsme si chvíle společně takto strávené užívaly. Hlavní myšlenku Maruščiných kojících kalendářů, že totiž kojení je přirozenou součástí života, plně podporuji. Bude mi proto ctí, pokud se mezi dvanácti finálními snímky pro rok 2020 objeví také naše foto.

Jste to právě vy, kdo má možnost pomoci Marušce se rozhodnout, jaké snímky z 21 možných jsou právě ty NEJ… U mojí kojící fotky s Karolínkou můžete zanechat své lajky, komentáře a tipy pouze na Facebooku, a to do neděle 22. září do 22 hodin. Finální výběr udělá ale Maruška sama.

Slavnostní křest již třetího ročníku kalendáře se uskuteční ve středu 16. října v plzeňské Kačabě od 16 h. Na místě si budete moci zakoupit také svůj kousek za 350 Kč.