Jak pracuje dobrá vědma?

Vedma

K napsání tohoto článku mě přivedl sci-fi film, který jsem viděla v nedávné době. Doktoru Strangovi tam Prastará říká: “Ve vašem případě jsem vždy viděla jen možné varianty vašeho osudu.” Zamysleli jste se už někdy nad tím, jak funguje dobrá vědma? Že je to ve všech případech přesně tak, jak bylo právě řečeno? A že to, co nám předkládá, je vlastně jen nejpravděpodobnější varianta našeho života, pokud nic nezměníme?

A odkud získává své přesné či méně přesné informace? A proč ji vlastně potřebujeme navštívit?

V honbě za miminkem jsem sama podstoupila leccos. Občas dokonce velmi nerozumného. Jsem proto daleka hodnotit ty, kteří služby jakékoliv vědmy vyhledají. Někdy to může být správná volba, ale obezřetnost je rozhodně vždy na místě. Někdy chceme znát svůj osud jen ze zvědavosti, jindy se otevíráme druhým v naprosto bezvýchodné situaci. Vždy je ale otázka, proč jsme přesvědčeni, že by měl druhý člověk vidět do našeho nitra lépe než my sami. Netvrdím, že lidé s citlivým srdcem, laskavým přístupem, touhou pomoci druhým a schopností dohlédnout za svůj úhel pohledu po naší planetě nechodí. Pár takových osobně znám. Rozhodně jsem jich však za svůj život potkala, co by se na prstech jedné ruky dalo spočítat.

Nejsme jen tělo z masa a kostí, a tak pro vědmu není až tak obtížné nacítit si energetické pole kolem nás. Poznat, na krátkou chvíli, jak přemýšlíme, ale hlavně, jak se cítíme. Důvody, proč bych se již dnes sama nesvěřila do péče zdaleka každému jsou jednoduché:

  1. dopředu nikdy nevíte, v čem tkví osobní výzvy a nezpracovaná témata osoby, které se svěřujete do péče, a do jaké míry to může ovlivnit průběh vašeho setkání,
  2. pokud vědma používá nějaké pomůcky – křišťálové koule, karty, kyvadla či horoskopy apod. – je mnohdy obtížné určit, na kolik si hraje dotyčná s pomůckami a na kolik si hrají pomůcky naopak s ní.

Jak najít toho nejlepšího rádce pro svůj život ve svém vlastním srdci? Jak se naučit mu naslouchat a umět se pak rozhodnout v pravou chvíli a nejlaskavějším způsobem pro nás? Jak hlas vlastního vnitřního vedení odlišit od jiných vlivů, které by na nás chtěly působit? O tom všem vyprávím formou osobních příběhů na svých kurzech reiki. Pokud cítíte, že byste na něj chtěli přijít, zavolejte mi na +420 775 033 095 nebo napište na jsem@katkajurikova.cz. Nejbližší kurz reiki 1 se uskuteční už o víkendu 3. a 4. srpna.