Profese na mých kurzech a k čemu je jim reiki dobré?

Reiki_1_srpen_2019

Občas se na mě obrací lidé s otázkou, zda jim bude kurz reiki k něčemu dobrý, když nechtějí pomáhat lidem stejným způsobem jako já. Kdybych si měla vybrat, zda se sama svěřím do péče v jakékoliv oblasti někomu, kdo prošel mými kurzy, nebo nikoliv, byla by má volba z mnoha důvodů jednoznačná.

Za dobu, co reiki učím, jsem se setkala s lidmi nejrůznějších profesí. Třeba s kosmetičkami, jejichž péče je teď klientům mnohem příjemnější, policisty, kteří mají k dispozici účinnější páky k tomu, jak pomoci přímo v terénu, či zahradnicemi, které ještě lépe pečují o zdraví sázených rostlin. Mnohé z toho už po absolvování kurzu reiki 1.

Velmi ráda vzpomínám také na majitele úspěšné firmy, který si efektivně dobíjí baterky třeba i při poradách, aniž by ztrácel pozornost nebo kohokoliv rušil. Získané poznatky přitom využívá nejen v každodenním životě, ale i v řízení společnosti.

To, jací jsme, se zkrátka promítá do všeho, co činíme. Tak přijďte na kurz, který změní váš život výrazně k lepšímu, jako už mnoha lidem před vámi. Ten nejbližší se uskuteční v listopadu.

Poznámka: Titulní fotografie pochází zatím z dosud posledního letního kurzu reiki 1.