Nejlepší kniha o miminku… v Sama doma

Sama_doma_1

Nejlepší kniha o miminku… se na přelomu února a března 2021 dostala do pořadu Sama doma ne jednou, ale hned dvakrát. Na mé vystoupení z 23. února 2021 se můžete podívat tady, na Jany přesně o čtrnáct dní později – tedy 9. března 2021 zde.

Stejně jako před více než šesti lety, kdy jsem si účinkování v přímém přenosu pořadu vyzkoušela poprvé, jsem cítila obrovský klid. I tentokrát jsem měla štěstí na velmi milou moderátorku. Ester Janečkovou sleduju delší dobu a některé její aktivity skutečně obdivuju. I když nebylo možné podat si ruku, sundat respirátor, natož si dát kávu v restauraci ČT, měla všechna setkání svůj půvab. Předně paní Ester je velmi milá a empatická žena i mimo kameru. Navíc mě další tři vstupy hostů zaujaly natolik, že jsem si je pustila doma ze záznamu a neunikla mi tak například i jedinečná akce Národ sobě – kultura tobě v Národním divadle, díky níž měl televizní kanál ČT art historicky nejvyšší sledovanost.

Děkujeme vám všem za podporu knize i nám samotným. A jak už jsem psala vícekrát, pokud ji chcete s podpisem obou autorek, neváhejte se mi ozvat. Zásoby jsou opět doplněny 😉