Reiki a dvojnásobná máma v akci

Reiki_a_dvojnasobna_mama_2

Být dvojnásobnou mámou dvou malých dětí ve čtyřiceti, to občas pořádně prověří mou schopnost zachovat klid za všech okolností.

Jsem proto ráda, že mám po třinácti letech vědomého praktikování toho, co dnes sama učím, skvělé páky na to, jak:

  • pomoci dětem při drobných obtížích
    Máme za sebou úspěšné a rychlé řešení nejrůznějších odřenin, průjmů, zánětů, ale i ošklivých spálenin nejen vlastních dětí. Úspěch slavíme také při odstraňování nejrůznějších bolestí při růstu zoubků, ale i růstu těla. I kdyby šlo v některých případech jen o podpůrné prostředky ke klasické medicíně, k pomoci vám stačí vaše ruce, mysl a srdce, a to máte za všech okolností vždycky k dispozici k okamžitému použití.

 

  • zklidnit a uvolnit sebe i své děti
    Věděli jste například, že se v rámci rodinného kruhu energeticky neustále ovlivňujeme a nejen že jedno dítě může rozplakat druhé, ale opravdu není jedno, jestli jste nebo nejste aktuálně ve svém středu, co si právě myslíte a co cítíte? Děti všechny vaše nálady, jakkoliv se je snažíte skrývat, neomylně poznají a reagují na ně.

 

  • lépe se naladit na své děti
    Dodnes si vzpomínám, jak bylo nádherné mé doslova telepatické napojení s Karolínkou, dříve než začala mluvit. Ale dělá to stále, dokonce i když tomu někdo úplně nevěří. Nedávno na tátovu pouze myšlenou pochybnost o sobě sama odpověděla: “Táta – umí.”


Ráda ukážu tuhle nádhernou cestu také vám. Zjistíte, že i každodenní zápřah se dá zvládnout s veselou myslí. Stačí zavolat.