Sedm měsíců s mým nejlepším životním koučem

Zivotni_kouc

Je to teprve 214 dní, co se můj život navždy změnil. Absolvovala jsem totiž jediné rande naslepo, kde zaručeně potkáte lásku svého života 😉 Začátek našeho vztahu byl doslova a do písmene raketový 😉

Nejlepší koučka mého života je zatím jednoznačně nejmladší osobou na Zemi, která tuto pozici zastává. Její jméno má původ ve staroněmeckém “karlaz” (svobodný muž), v latinském Carolus (sedlák) a díky Karlu Velikému též “král”. Ano, tušíte správně, mou nejlepší životní koučkou je má prvorozená urozená a krásná královna – dcera Karolína.

Zrcadlení dvacet čtyři hodin denně totiž neuniknete, i kdybyste chtěli. A co mě za těch sedm nádherných měsíců naučila?

  1. Že mít se opravdu rád, znamená mnohem víc než jsem si dosud myslela.
  2. Že každá touha dojde dříve nebo později svého naplnění.
  3. Že disciplina je velmi důležitá, i kdyby každodenní pokrok byl sotva znatelný.

A co konkrétně se v mém životě změnilo?

  1. Začala jsem opět každý den alespoň deset minut cvičit.
  2. S nastupujícími příkrmy jsem změnila natrvalo dodavatele základního ovoce a zeleniny pro celou domácnost.
  3. I když by se mohlo zdát, že mám mnohem méně času než v minulosti, jsem mnohem fokusovanější, a tak během několika hodin týdně udělám mnohem víc než dříve za celé měsíce.

Děkuji za dar, který mi byl díky Karolínce dán, a přeji každé ženě, která po miminku touží, aby se jí její přání ve zdraví a radosti splnilo. A protože moje vlastní cesta poznání byla dlouhá a klikatá, věřím, že kdybyste v této oblasti náhodou ztráceli víru, dokážu vám ukázat směr a podat pomocnou ruku. Stačí se objednat na +420 775 033 095.